Ale przystojniak

84-letni ojciec Olafa Lubaszenki miał tysiące kochanek. Ciągle mu mało! Niebywałe, kto jest na liście!

2023-07-21 11:06

Edward Linde-Lubaszenko to znakomity aktor, który - mimo że od lat jest w cieniu syna Olafa Lubaszenki - jest bardzo ważną postacią w historii kina. Artysta ma na swoim koncie wiele znakomitych ról. Słynie też z miłości do płci pięknej. - Miałem cztery żony i tysiące kochanek - wyznał kiedyś w jednym z wywiadów. Okazuje się, że ciągle mu mało pięknych kobiet. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się 84-letni dziś ojciec Olafa Lubaszenki.

Ojciec Olafa Lubaszenki wyznał, że jest erotomanem. Edward Linde-Lubaszenko - żony, kochanki

Edward Linde-Lubaszenko to postać nietuzinkowa. O jego miłosnych podbojach i romansach krążyły legendy. On sam zresztą otwarcie opowiada o swoich związkach. - Jestem erotomanem - przyznał w jednej z rozmów z "Faktem". Ilość kobiet w jego życiu trudno zliczyć. Sam opowiadał o tysiącach. Plotkowano nawet o romansie ojca Olafa Lubaszenki z Ewą Demarczyk. Sama piosenkarka jednak nigdy tego nie potwierdziła. Na liście kobiet aktora znajduje się m.in. koleżanka z branży Anna Polony i młodsza o... 48 lat aktorką Joanną Majstrak. Pewne jest, że Edward Linde-Lubaszenko był czterokrotnie żonaty - w tym z Asją Łamtiuginą (matką Olafa) i z Beatą Paluch (owocem tego związku jest córka Beata). 

Tak Edward Linde-Lubaszenko wyglądał w młodości

Dlaczego ojciec Olafa Lubaszenki aż cztery razy stawał na ślubnym kobiercu? Odpowiedź jest zaskakująca. - Żeniłem się cztery razy, bo nie umiałem kobietom powiedzieć "nie", jak mi proponowały małżeństwo - wypalił z przymrużeniem oka w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Edward Linde-Lubaszenko, mimo że jest już po 80-tce, ciągle spragniony jest wrażeń. - Cały czas marzę o spotykaniu pięknych kobiet i adorowaniu ich z wzajemnością - zdradził w rozmowie z "Twoim Imperium". Jak widać, pewne rzeczy się nie zmieniają. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia ojca Olafa Lubaszenki z młodości.  Ale był z niego przystojniak! 

Nie przegap: Lubaszenko pokazał Mirosława Bakę! Niesamowite, jak teraz wygląda legendarny aktor [Zdjęcia]

Olaf Lubaszenko ważył 165 kg. Najpierw strasznie schudł, a później... Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany