Lubaszenko pokazał Mirosława Bakę! Niesamowite, jak teraz wygląda legendarny aktor [Zdjęcia]

2021-12-04 22:21
Mirosław Baka
Autor: AKPA

Mirosław Baka to prawdziwa legenda polskiego kina. Dziś już nieco zapomniany ten wspaniały aktor ciągle jednak jest aktywny zawodowo. Nie jest za to typem celebryty, którego wszędzie pełno. Teraz Mirosław Baka przypomniany został przez innego popularnego aktora - Olafa Lubaszenkę, który zamieścił na Instagramie zdjęcie z gwiazdorem filmów Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego czy Władysława Pasikowskiego. Niesamowite, jak teraz wygląda legendarny aktor.

Mirosław Baka wielką sławę zyskał już w drugiej połowie lat 80. Młody wówczas - pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego - aktor wystąpił w kultowym serialu "Ballada o Januszku" powstałym na podstawie książki Sławomira Łubińskiego. Mirosław Baka zagrał także w roli młodego mordercy w dramacie Krzysztofa Kieślowskiego "Krótki film o zabijaniu". Później aktor wystąpił m.in. w "Demonach wojny według Goi" Władysława Pasikowskiego czy w "Wyroku na Franciszka Kłosa" Andrzeja Wajdy. Nieco młodsi widzowie zapamiętali Mirosława Bakę z roli "Szajby" w świetnym serialu kryminalnym "Fala Zbrodni". Ostatnio aktor zagrał w trzeciej części "Psów", gdzie wcielił się w rolę komendanta. Olaf Lubaszenko właśnie pokazał, jak teraz wygląda Mirosław Baka. Trzeba przyznać, że trochę się zmienił. Zobaczcie w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się legendarny aktor. 

CZYTAJ TAKŻE: Padniecie na widok tego, jak teraz NAPRAWDĘ wygląda Grażyna Torbicka! Mamy zdjęcia BEZ RETUSZU!

Co ciekawe, żona Mirosława Baki - Joanna - także jest aktorką. W środowisku artystycznym uchodzą za wręcz modelową parę. Stronią od blasku fleszy, choć czasem zdarza im się uchylić rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" pani Joanna wyznała na przykład, że jej mąż jest "niesłychanie wrażliwy". - Zdradzę tutaj sekret, że zdarza mu się płakać, jak ogląda filmy i jest to piękne, bo wbrew pozorom mężczyźni płaczą i powinni płakać - wyjawiła małżonka Mirosława Baki.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE