Padniecie na widok tego, jak teraz NAPRAWDĘ wygląda Grażyna Torbicka! Mamy zdjęcia BEZ RETUSZU!

2021-12-04 13:17
Zobacz, jak teraz wygląda Grażyna Torbicka
Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS Zobacz, jak teraz wygląda Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka (62l.) przez lata była jedną z największych gwiazd TVP. Choć nie pojawia się już na wielkim ekranie, nadal jest zaangażowana w rozwój polskiej kultury i sztuki. Ostatnio prowadziła spotkanie autorskie z Janem Englertem wokół jego książki "Bez oklasków". Wygląd dziennikarki przyciągnął uwagę fotorepoterów, którzy zrobili jej sporo zdjęć. Zobaczcie, jak teraz wygląda Grażyna Torbicka bez żadnego retuszu!

Grażyna Torbicka w tym roku skończyła 62 lata, a sylwetki i cery mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka z branży. Bardzo dba o to, by zawsze świetnie wyglądać. Dziennikarka przyznała, że nie wierzy w cudotwórcze działanie odmładzających kosmetyków. Od wielu lat używa tych samych produktów. 

- Nie używam jakichś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików - mówiła Grażyna Torbicka w rozmowie z Plejadą. 

NIE PRZEGAP: Maciej Dowbor ZAWIEDZIONY restauracją Lewandowskiego! "Są jakieś granice, nie może być tak, że..."

62-letnia gwiazda przyznaje też, że wpływ na jej dobry wygląd i samopoczucie na pewno ma zdrowa i zbilansowana dieta. Wielu zastanawia się, czy Grażyna Torbicka miała operacje plastyczne. Otóż dziennikarka wyznała, że jest przeciwniczką takiej metody odmładzania się. Nigdy nie przeszła żadnego zabiegu, ani nie planuje go zrobić w przyszłości.

- Mam wrażenie, że wszyscy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że poprawianie urody i próby pozostania wiecznie młodym za wszelką cenę, to droga donikąd. Czasu przecież nie zatrzymamy. To jest niemożliwe. A dodatkowo, twarz, która poddawana jest wielu zabiegom trwale zmieniającym jej rysy, przestaje być interesująca - powiedziała w tej samej rozmowie.

Grażyna Torbicka nadal pozostaje aktywna zawodowo. Ostatnio pracowała przy spotkaniu autorskim z Janem Englertem, a także nad premierą nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego "Wesele". Gwiazda nadal jest w świetnej formie, ale na zdjęciach z bliska i bez retuszu widać już efekty upływającego czasu. Zobaczcie te fotki niżej i dajcie znać, jak wam się podobają!

NIE PRZEGAP: Córka Elżbiety z "Rolnik szuka żony" MIAŻDŻY Marka! Wykończył jej matkę i jej UBLIŻAŁ?! Ale to nie wszystko!

Sonda
Jak oceniasz styl Grażyny Torbickiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE