Magdalena Kumorek Edward Miszczak

i

Autor: Akpa/papara18

Lubicie ją?

Edward Miszczak ściągnął do Polsatu gwiazdę TVN! Do tej pory odmawiała wszystkim... Skąd taka zmiana?

2023-07-20 4:31

Jeszcze kilka lat temu Magdalena Kumorek (44 l.) była jedną z największych gwiazd w Polsce. Niespodziewanie zniknęła, skupiając się na rodzinie. Teraz powraca za sprawą Edwarda Miszczaka (68 l.), który namówił ją do udziału w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym samym poznaliśmy ostatnią uczestniczkę jesiennej edycji.

Magdalena Kumorek była wielką gwiazdą. Po sukcesie... zniknęła

Jeszcze jako studentka, Magdalena Kumorek zaczęła grać w serialu Polsatu "Samo życie". Zdobyła dzięki niemu ogromną rozpoznawalność. Nieoczekiwanie po dwóch latach postanowiła odejść. - Byłam tak wykończona, że wydawało mi się, że już nic nie umiem. Dlatego decyzja o rezygnacji z serialu i wyjeździe z Warszawy była dla mnie z tego punktu widzenia bardzo łatwa - mówiła w Plejadzie.

Razem z mężem zamieszkali we Wrocławiu. Po narodzinach córki przyszła propozycja od TVN. Aktorka zgodziła się zagrać główną rolę w "Przepisie na życie" i wróciła na szczyt. Po ostatnim odcinku... znowu zniknęła. W międzyczasie pojawiały się propozycje udziału w kilku talent show. Za każdym razem odmawiała. - Dlatego, że miałam ciekawsze rzeczy do robienia. Wielokrotnie dostawałam propozycje udziału w programach z tańcem czy śpiewaniem w roli głównej, ale intuicja podpowiadała mi, żeby się nie angażować, bo zaraz przyjdzie do mnie coś ciekawszego. I zawsze przychodziło - tłumaczyła.

Twoja twarz brzmi znajomo. Lista uczestników

Teraz jednak zmieniła zdanie. Wróciła do Warszawy, a od września będziemy oglądać ją w flagowym programie Polsatu. Jej rywalkami i rywalami będą: Ewelina Flinta (44 l.), Nick Sinckler (43 l.), Kuba Szmajkowski (21 l.), Pola Gonciarz (25 l.), Kuba Gąsowski (28l.), Marcin Januszkiewicz (36 l.) i wybrana w castingu Jagoda Szydłowska.

Będziecie kibicować Kumorek?

Magdalena Kumorek Edward Miszczak

i

Autor: Akpa/papara18
Daria od hitu Paranoia jako Miley Cyrus w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Listen on Spreaker.