Twoja Twarz Brzmi Znajomo spadła z anteny Polsatu! Co się stało?

i

Autor: Paweł Wodzyński/East News Twoja Twarz Brzmi Znajomo" spadła z anteny Polsatu! Co się stało?

Dobrze ją znacie!

Wiemy, kto wystąpi w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Poznaliśmy też skład jury i prowadzących

2023-07-04 11:36

Przygotowania do nowej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" ruszyły pełną parą. Właśnie poznaliśmy skład jury, prowadzących oraz pierwszą uczestniczkę programu Polsatu. Została nią finalistka pierwszej edycji "Idola", Ewelina Flinta! Będziecie jej kibicować?

Twoja twarz brzmi znajomo - co wiemy o nowej edycji? Premiera, prowadzący, skład jury, uczestnicy

Już we wrześniu zobaczymy 19. edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem program ominęła rewolucja i wszystko wskazuje na to, że zarówno jury, jak i prowadzący pozostaną bez zmian. Według informacji przekazanych przez serwis Pomponik, w jury zasiądą: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski. Format poprowadzą natomiast Maciej Rock oraz Maciej Dowbor. Co z uczestnikami? Na razie poznaliśmy nazwisko pierwszej gwiazdy, która pojawi się na scenie. Została nią Ewelina Flinta, laureatka 2. miejsca w pierwszej edycji "Idola" z 2002 roku.

Ewelina Flinta, co o niej wiemy?

Ewelina Flinta była objawieniem "Idola". Po finale wydała dwa albumy: "Przeznaczenie" oraz "Nie znasz mnie". Każdy z nich okazał się hitem. Nieoczekiwanie artystka zniknęła z show-biznesu. - Myślę, że to był jakiś akt odwagi z mojej strony, szczególnie że naprawdę odczuwałam naciski z zewnątrz. "Już musisz nagrać, musisz wydać". Podejmowałam nawet próby, ale słuchałam tych rzeczy, które były nagrane i czułam, że to nie jestem ja. Czułam, że nie chcę tego za wszelką cenę, dla popularności czy pieniędzy. Nie byłabym w stanie tego przełknąć - mówiła niedawno w "Co za tydzień".

W ubiegłym roku nieoczekiwanie poinformowała, że szykuje się do wydania trzeciego albumu. Udział w programie z pewnością pomoże w jego promocji.

Sonda
Będziesz ogladać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023?
Listen on Spreaker.