Mikołaj Roznerski namawia do całowania! Fanki oszalały

2024-05-15 19:23

Mikołaj Roznerski dzięki roli Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość" stał się jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich aktorów. Przystojniak zgromadził wokół siebie sporą grupę fanów, a szczególnie fanek. Gwiazdor chętnie korzysta z tej pozycji i nieźle na tym zarabia - co rusz widzimy kolejne projekty Roznerskiego i reklamy z jego udziałem. Tym razem Mikołaj Roznerski po prostu zachęcił swoich fanów do tego, aby okazywali sobie czułość. I zaczęło się!

Tak Roznerski poprawił fanom humor. Sieć oszalała 

Mikołaj Roznerski jest jedną z najważniejszych gwiazd "M jak miłość". Przystojniak jest niezłym łamaczem serc w serialu, a i w rzeczywistości spotykał się z pięknymi kobietami. Wśród nich znalazło się wiele gwiazd, jak Adriana Kalska, Olga Bołądź, Alicja Bachleda-Curuś i Marta Juras, z którą aktor wychowuje naprzemiennie syna. Do Roznerskiego wzdychają tysiące fanek, a on jest wobec niech bardzo sympatyczny. Także tym razem gwiazdor przemówił tak, że dziewczyny oszalały!

Na oficjalnym profilu Roznerskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazdor w ciemnych okularach, z nieziemsko rozwichrzoną grzywą składa usta do pocałunku. Pod fotką pojawił się taki oto podpis aktora. 

- Całujcie się , przytulajcie się , rozpieszczajcie się …😋😜❤️Pięknego ❤️

- 👀o, jacie!🤭😅 - zareagowała jako pierwsza, podejrzewana o romans z nim Michalina Sosna, Kama z "M jak miłość". A potem już poleciało...

- Pięknego dzionka Miko niech Twój dzień będzie freako!! 🔥🔥🔥🔥😍

- 🔥🔥❤️❤️🙌😍

- O masz!!!

- 🔥🔥🔥

- Pięknego dnia 🔥❤️

- Wyglądasz tutaj jak Jim Carrey 💥😉

- Moja ulubiona fryzura a la Szopen po koncercie. 😂😂😂

Sonda
Chciałabyś całować się z Mikołajem Roznerskim?
M jak miłość. Roznerski i Sosna umawiają się na prawdziwą randkę! To on musi zapłacić. Zobaczcie sami

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki