Przez lata była jego "pupilką"

Edward Miszczak ściągnie Kingę Rusin do Polsatu? Bardzo za nią tęskni! Była gwiazda TVN zabrała już głos

2023-08-07 9:58

Kilka dni temu odbyła się uroczysta prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat. Nie mogło zabraknąć na niej największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas jednej z rozmów dyrektor programowy, Edward Miszczak wspomniał o Kindze Rusin, z którą pracował przez wiele lat.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej popularnych dziennikarek i prezenterek w Polsce. Swoją wielką telewizyjną karierę zaczynała w Telewizji Polskiej, kiedy była prowadzącą program "Teleexpress". Po latach przeszła do telewizji TVN, gdzie stała się prawdziwą gwiazdą stacji. Widzowie pokochali ją jako prowadzącą "Dzień Dobry TVN" oraz program "Agent Gwiazdy". Kilka lat temu zdecydowała się jednak odejść z telewizji. Jak się okazuje, są osoby, które za nią tęsknią. Jest nią między innymi Edward Miszczak, dyrektor programowy telewizji Polsat.

Edward Miszczak tęskni za Rusin. Czy ściągnie ją do Polsatu? "Zobaczymy, co przyniesie przyszłość"

Podczas konferencji ramówkowej telewizji Polsat w rozmowie z serwisem "Plotek" wspomniał, że tęskni za Kingą Rusin i mówi, że wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o powrót dziennikarki do telewizji.

- Ja generalnie tęsknię za Kingą Rusin. Trudno tak powiedzieć, czy byłoby dla niej miejsce w Polsacie, gdyby była na to otwarta. Z drugiej strony nikt nie myślał, że Michał Figurski będzie u nas prowadził program. Jestem, jak widać, otwartą osobą. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość - powiedział "Plotkowi".

Na odpowiedź Rusin nie trzeba było długo czekać.

- Przeczytałam, że tęskni za mną dyrektor Miszczak. To bardzo miłe. Pozdrawiam go serdecznie z Alaski! - napisała Kinga Rusin na swoim Instagramie.

A Wy, tęsknicie za Kingą Rusin?

Zobacz poniższą galerię: Edward Miszczak ściągnie Kingę Rusin do Polsatu?!

Edward Miszczak ostro o Małgorzacie Rozenek: „Wybrała inną karierę, która nigdzie jej nie zaprowadziła”
Sonda
Czy tęsknisz na Kingą Rusin w telewizji?