Edyta Górniak i jej syn zrobili show, jakiego Polska jeszcze nie widziała. Przebili nawet Kylie Minogue! Istny kosmos. WIDEO

2023-10-01 18:20

Takiego show w wykonaniu polskiej gwiazdy stadion PGE Narodowy w Warszawie jeszcze nie widział. Do tej pory występowały na nim takie sławy jak Madonna, Beyonce czy Pink. Ale show Edyty Górniak podczas imprezy "Roztańczony Narodowy" niczym nie odstępowało od występów amerykańskich gwiazd. Wszystko to zasługa nie tylko samej Edyty, ale i jej syna. Allan Krupa czyli Enso przygotował nowe wersje piosenek mamy, które porwały wielotysięczny tłum do tańca. Zobaczcie sami!

Edyta Górniak i Allan Krupa

i

Autor: Akpa Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i jej syn zrobili show, jakiego Polska jeszcze nie widziała. Przebili nawet Kylie Minogue! Istny kosmos. WIDEO

Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa, występujący jako Enso, otrzymali propozycję otwarcia wielkiego koncertu na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Na tę okazję słynna mama i jej syn przygotowali wielkie show, którego Stadion Narodowy nie zapomni na długo. Za warstwę muzyczną odpowiadał Allan, którzy zmiksował największe przeboje Edyty Górniak. Sama diwa była w szoku, gdy usłyszała, jak to ujęła "powykręcane" wersje swoich piosenek. Wśród nich znalazły się takie hity jak "Jestem kobietą", "Dotyk", "Impossible" oraz "Andromeda" i "Król". 

Edyta Górniak dała kosmiczne show

Wielkie show Edyty Górniak i Enso zaczął się od wyświetlenia kosmicznych wizualizacji, które gwiazda nagrała już wcześniej. W materiałach, które pokazała telewizja, Edyta pojawia się na ziemi jako kosmiczna postać, a nad PGE Narodowym ląduje statek kosmiczny. Wtedy to na scenie pojawiła się olśniewająca Edyta Górniak w srebrnej, iście kosmicznej stylizacji. Oprawa show przypominała ostatni teledysk Kylie Minogue, który tym razem zobaczyliśmy na żywo, a więc w dużo lepszej wersji.

Występ Edyty Górniak i jej syna trafił już do sieci. Internauci są zachwyceni! 

"Występ światowy. Edyta dała czadu. Serio, chciałabym, aby ona z Enso wydali zaje*** płytę. Bardzo mi się ten występ podobał"

"To było mega kosmiczne otwarcie koncertu na stadionie, przed nami wystąpiła Najgenialniejsza Artystka Polski światowego formatu. Mixy ALLANO rozwaliły system razem z Edi GŁOSEM. Tło wywalone w kosmos. Stylizacja jak z koncertu na światowych stadionach. BYLIŚMY POD SCENĄ. To była prawdziwa uczta w wymiarach niedostępnych dla osób, które nie rozumieją sztuki najwyższej. Edi QUEEN"

"Edyta oraz Enso stanęli na wysokości powierzonego zadania. Występ dopracowany w każdym calu - widać dużą pracę włożoną w przygotowania oraz świetny zamysł całości. Bardzo światowo, profesjonalnie, performance rangi Beyonce. Czekamy na światowe sceny Edyto! Gratulacje"

- czytamy w komentarzach pod występem na YouTube TVP.

Zobaczcie sami, jak wyglądał występ Edyty Górniak i jej syna na imprezie "Roztańczony Narodowy". Lepsi niż Beyonce?

Sonda
Lubisz piosenki Edyty Górniak?