Edyta Górniak w żałobie. Zmarł Jacek Kramek

i

Autor: Akpa/YT Edyta Górniak w żałobie. Zmarł Jacek Kramek

Edyta Górniak w rozpaczy. Zmarł mężczyzna, z którym była blisko. "Jestem zamroczona i wstrząśnięta"

2021-07-21 0:40

Edyta Górniak nie może w to uwierzyć! Gwiazda dowiedziała się o śmierci mężczyzny, z którym współpracowała i na planie swojego teledysku do piosenki "Lime" zagrała intymne sceny pocałunków. "Od kilku godzin jestem po prostu zamroczona i wstrząśnięta" - pisze pogrążona w żałobie Edyta Górniak. Informacje, że Jacek Kramek nie żyje potwierdziła jego rodzina. Na co zmarł 32-letni trener personalny?

Jacek Kramek nie żyje. Młody, zaledwie 32-letni mężczyzna był znanym trenerem personalnym. Współpracował z wieloma gwiazdami, m.in. Kasią Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym ćwiczy wraz z Jackiem Kramkiem.

"Jacuś, Mistrzu @jacodepol... dziękujemy za każdy wspólny trening, rozmowy, śmiech, wsparcie, motywacje. Odpoczywaj teraz… Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. #RIP" - napisała Kasia Cichopek. 

Jak się okazuje, Jacek Kramek spełniał się także jako model i aktor. Zagrał w ostatnim teledysku samej Edyty Górniak do piosenki "Lime". Diwa nie może uwierzyć w to, co się stało. Przejęta opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z Jackiem z planu teledysku. Radośnie obejmują się w aucie. Klip powstał zaledwie przed rokiem.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak buduje szkołę. Nie uwierzycie, czego będzie nauczać

Swoim wpisem Edyta Górniak chciała pożegnać Jacka Kramka, ale cały czas nie dociera do niej, że doszło do takiej tragedii i jej znajomego już nie ma...

"Nie potrafię tego pojąć i nie potrafię przyjąć. Od kilku godzin jestem po prostu zamroczona i wstrząśnięta. Nie znajduję słów. Nie przyjmuję tego. To jest po prostu niemożliwe. 32 lata. Przemiły, radosny, pracowity, ambitny. Odszedł Jacek Kramek, mój główny aktor z clipu LIME... Tulę do serca całą Rodzinę Jacka. Jestem w szoku" - napisała Edyta Górniak. 

W teledysku piosenkarki Jacek Kramek zagrał jej ukochanego. Były nawet intymne sceny, w których się całują. "Super Express" pisał o tym jeszcze w dniu premiery klipu. ZOBACZ: TAK CAŁUJE Edyta Górniak! Namiętne sceny w nowym, GORĄCYM teledysku [WIDEO]

Jacek Kramek - na co zmarł? Przyczyna śmierci

Informacja o śmierci Jacka Kramka pojawiła się w sieci w poniedziałek wieczorem, potwierdziła ją jego siostra. Przyczyna śmierci młodego trenera personalnego nie została podana. Nieoficjalnie mówi się jednak, że Jacek Kramek miał udar mózgu. 

Edyta Górniak i Jacek Kramek

i

Autor: Instagram Edyta Górniak i Jacek Kramek

Zobaczcie teledysk Edyty Górniak, w którym zagrał Jacek Kramek:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE