Edyta Górniak

i

Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak buduje szkołę. Nie uwierzycie, czego będzie nauczać

2021-07-19 6:00

Przez pandemię i utrudnioną możliwość wyjeżdżania za granicę Edyta Górniak (48 l.) zatęskniła za ukochaną Tajlandią, gdzie jeździła co roku, by robić detoks organizmu, ćwiczyć jogę i rozwijać się duchowo. Tęsknota spowodowała, że diwa wpadła na pomysł, by podobne miejsce stworzyć w Polsce.

- Nigdy w życiu nie tęskniłam tak bardzo za innym miejscem na ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko - powiedziała Edyta Górniak na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak chciała pięknie wyglądać, a polała się krew! Potworna krzywda. Drastyczne ZDJĘCIA diwy

Jak się dowiedzieliśmy, Edyta Górniak marzy o tym, by podobny ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy, do którego latała przed pandemią do Azji, otworzyć w Polsce. Zależy jej na tym, by ludzie rozwijali się duchowo i byli świadomi swojego ciała. Piosenkarka już rozgląda się za miejscem, w którym mogłaby otworzyć wyjątkową szkołę. Myśli o nadmorskich miejscowościach, choć bierze też pod uwagę ukochane Podhale.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak w nocy baluje z milionerem od świeczek. Na widok jej stroju padniecie! Mamy zdjęcia. Widać wszystko

W szkole Edyty każdy, kto chciałby zadbać o swoją duszę i oczyścić organizm, znajdzie swoje miejsce i nauczy się, jak ćwiczyć jogę oraz pracować z ciałem. Ważne będą też wykłady o życiu, będzie można uzyskać porady fachowców. Gościnnie zawitają tam lekarze z Tajlandii. Ale przede wszystkim będzie można tam spotkać samą Edytę!

– Kiedyś zbuduję tutaj moją Tajlandię. Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę – mówi skromnie o planach Górniak, bo nie chce zapeszać.

Piosenkarka poważnie myśli o nowym biznesie. Na razie jednak musi skupić się na śpiewaniu. Już 1 sierpnia wystąpi w Augustowie na Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Sonda
Czy zapiszesz się do szkoły Edyty Górniak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE