Edyta Górniak wściekła na syna! 15-letni Allan pali papierosy! [PAPARAZZI]

2019-03-28 13:51
Edyta Górniak wściekła na syna! 15-letni Allan pali papierosy! [PAPARAZZI]
Autor: Se.pl/PAPS

Allan Krupa (15 l.) mocno podpadł swojej mamie Edycie Górniak (47 l.). Podczas imprezy urodzinowej młodociany jubilat co chwilę wymykał się na dwór, by... puścić dymka. Piosenkarka się wściekła, ale urządziła awanturę jedynakowi dopiero w hotelu. Wcześniej powstrzymywała ją obecność gości, wśród których znalazł się jej nowy przyjaciel.

Allanek to oczko w głowie Edyty. W środę wieczorem diwa wyprawiła mu przyjęcie urodzinowe w jednej z sopockich restauracji. Było po amerykańsku – tort w kształcie hamburgera i kubełka kurczaków, wyszukane prezenty i coś jeszcze – papierosy! Młodzian poczuł się na tyle swobodnie wśród starszych od siebie gości, że co chwilę pozwalał sobie na papieroska. Wykorzystał przy tym nieuwagę swojej mamy, która zajęta była rozmową z nowym przyjacielem, byłym piłkarzem Tomaszem Mazurkiewiczem (38 l.). Przestało być miło, kiedy impreza się skończyła.

– Edyta zrobiła ogromną awanturę w hotelu, bo sama jest ogromną przeciwniczką palenia. Nie chciała robić tego przy gościach, zwłaszcza że Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć – mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Wygląda na to, że chłopak mocno oberwał. Rano, tuż po imprezie, zamieścił na swoim Instagramie wpis: Oj, już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy „parowóz”.
I słusznie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE