Allan Krupa, Edyta Górniak

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

"Zmieniła dla Allana całe swoje życie"

Edyta Górniak zapytana o dziewczynę Allana! I się zaczęło...

2023-03-01 12:00

Edyta Górniak (50 l.) brylowała w minioną niedzielę na eurowizyjnych preselekcji, podczas których przewodniczyła specjalnemu jury, a po zakończeniu emisji wydarzenia udzielała wywiadów. W jednym z nich była wypytywana o dziewczynę swojego syna. "Zmieniła dla Allana całe swoje życie" - przyznała.

Edyta Górniak nigdy nie unikała odpowiedzi na pytanie dotyczące jej syna. Gwiazda jest dumna z tego, na jakiego człowieka wyrósł Allan, choć w dzieciństwie wiele przeszedł za sprawą kontrowersji związanych ze swoim ojcem, z którym aktualnie nie ma kontaktu. Gwiazda z chęcią zdradziła więc nieco więcej na temat związku jej pierworodnego.

Edyta Górniak rozpływa się nad dziewczyną Allana

Edyta Górniak przewodniczyła w minioną niedzielę preselekcyjnemu jury, podczas którego wyłoniony został polski kandydat na Eurowizję 2023. Wokół całego wydarzenia pojawiło się sporo zamieszania, a sama diwa uważa, że wybór Blanki jest wyborem dobrym. W podobnym, bardzo pozytywnym tonie wypowiedziała się również przed kamerą "Faktu" na temat dziewczyny swojego syna.

- Allana dużo nie było w domu, a ja akurat byłam w Warszawie. Ona z innego miasta się przeniosła, zmieniła dla Allana całe swoje życie, więc nie chciałam, żeby była sama, więc byłyśmy na obiadku, na jakiś zakupach, na różnych ploteczkach. Czasem mówię do nich: "dzieci, przywiozłam wam zupę" (śmiech).

Gwiazda poznała Angelikę już jakiś czas temu i kiedy po raz pierwszy została o nią zapytana, nie mogła się jej nachwalić.

- Jest śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana - powiedziała reporterce serwisu Jastrząb Post.

Myślicie, że ich kontakt już wszedł na inny poziom? Wydaje się, że Górniak jest szczęśliwa z wyboru syna, bo zdaje sobie sprawę, że jest z Angeliką szczęśliwy.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Edyta Górniak?
Nasi Partnerzy polecają