Edyta Górniak zaskoczyła koleżankę z branży. Ramona Rey jest w szoku. Co się stało?!

2021-10-16 17:30
Edyta Górniak, Ramona Rey
Autor: Akpa Edyta Górniak, Ramona Rey

W polskim show-biznesie dużo jest konkurencji i nieżyczliwości. Gwiazdy sceny często rywalizują ze sobą. Ale są też pozytywne wyjątki. Piosenkarka Ramona Rey została miło zaskoczona przez samą Edytę Górniak. Diwa na spotkaniu ze swoimi fanami opowiedziała im o Ramonie. Nie uwierzycie, co wyszło na jaw.

Edyta Górniak to niekwestionowana diwa polskiej sceny. Jej talent od lat podziwia m.in. wokalistka Ramona Rey, która swego czasu, będąc w Zakopanem, gdzie mieszka Edyta, specjalnie z myślą o niej nagrała swoją wersję przeboju "Kolorowy wiatr". Ramona zresztą nigdy nie szczędziła Górniak słów uznania. W jednym z wywiadów została zapytana, czy lubi Edytę Górniak i co o niej sądzi.

- Kto by śmiał nie lubić Edyty Górniak? Wychowałam się na jej piosenkach. Jest naprawdę utalentowana, śliczna i wrażliwa. Wszystko osiągnęła własną pracą - odpowiedziała Ramona Rey.

NIE PRZEGAP: Beata Kozidrak straci film przez pijacki rajd?!

Okazuje się, że nowe single piosenkarek: nowa wersja hitu Edyty Górniak "Będę śniła" i cover piosenki Kory i Maanamu "Chcę ci powiedzieć coś, nagrany przez Ramonę, miały swoją premierę dokładnie tego samego dnia. Obie artystki postanowiły okazać sobie wsparcie. Jak ujawniła Ramona Rey, Edyta Górniak w dniu premiery piosenek, podczas spotkania ze swoimi fanami, opowiedziała im właśnie o Ramonie. Alternatywna artystka jest w szoku i pełna wdzięczności. O wszystkim powiedziała na swoim Instagramie.

- Tych niesamowitych rzeczy dzieje się bardzo dużo. Napisał do mnie fan Edyty Górniak, bo w tym samym dniu, kiedy ukazał się mój singiel, Edyta wydała remake swojego utworu „Będę śniła”, przy którym spędziłam długie godziny, wy na pewno też. Napisał, że Edyta Górniak na spotkaniu ze swoimi fanami polecała im także ten nasz cover „Chcę ci powiedzieć coś”. To jest coś niesamowitego i niesamowicie miłego! - zaczęła Ramona Rey, zauważając, jak ważny jest wykonany przez Edytę Górniak gest: - To jest to wsparcie kobiet, o którym teraz tak dużo się mówi. No właśnie. Mówi. A liczą się czyny. Także bardzo ci dziękuję, Edyta Górniak. Wiem, że zrobiłaś to bezinteresownie, bo przecież skąd mogłaś wiedzieć, że ktoś napisze do mnie w tej sprawie. Także bardzo, bardzo ci dziękuję - powiedziała Ramona Rey. 

W czasach, gdy dla wielu gwiazd naszej sceny najważniejsze są afery i skandale, a czasem i awantury, miło jest zobaczyć zupełnie inną postawę.

Posłuchajcie obu piosenek:

Edyta Górniak - "Będę śniła"

Ramona Rey - "Chcę ci powiedzieć coś"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE