Edyta Górniak znów jest zakochana!

2019-01-19 15:43
Edyta Górniak
Autor: East News Edyta Górniak również wystąpi na sylwestrze

Edyta Górniak jest ponownie zakochana? Według doniesień mediów artystka zapomniała już o Mateuszu Zalewskim, a w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Kim jest jej wybranek Górniak?

Jeszcze niedawno w mediach pojawiały się informacje, że Edyta Górniak bardzo przeżyła rozstanie z Mateuszem Zalewskim. Tymczasem gwiazda najwyraźniej pozbierała się już po rozpadzie związku. Według doniesień magazynów w życiu Edyty Górniak pojawił się nowy mężczyzna.

Jak donosi „Życie na Gorąco”, wybranek artystki mieszka nad morzem. Nie jest związany z branżą show-biznesu. „Ma na imię Tomasz. Mieszka w Sopocie. Ma za sobą karierę sportową” - informuje czasopismo.

Na razie jeszcze jest za wcześnie na doniesienia o nowym związku. Według mediów Tomasz zabiega o względy Górniak, ale artystka nie jest jeszcze gotowa na nową relację.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE