Edyta Herbuś niczym kocica na planie "You Can Dance". Co za sukienka!

2022-07-28 19:00

Edyta Herbuś (41 l.) na plan zdjęciowy nowej edycji programu "You Can Dance - Nowa Generacja 2" wybrała zachwycającą stylizację! Naszą uwagę zwróciła szczególnie sukienka z odważnymi rozcięciami w kolorze żywiołowej pomarańczy. Do tego tancerka dobrała subtelne dodatki w postaci sandałków na obcasie i złotej biżuterii. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak tryskała energią i dobrym humorem!

Edyta Herbuś pręży się niczym kocica na planie "You Can Dance". "Elektryczna pomarańcza!"

Edyta Herbuś ma pracowity okres pomimo letniej pory! Tancerka pojawiła się na planie zdjęciowym nowej edycji programu TVP "You Can Dance - Nowa Generacja 2", tryskając energią i dobrym humorem! Gwiazda wybrała na tę okazję kreację z odważnymi rozcięciami, eksponującą atuty jej starannie wyrzeźbionej sylwetki.

Sukienkę w żywiołowym kolorze ognistej pomarańczy połączyła też z wysmakowanymi dodatkami w postaci złotej biżuterii, a także sandałków na obcasie w subtelnym odcieniu beżu z seksownym zapięciem na kostce. Duże, złote kolczyki i liczne pierścionki idealnie dopełniły energetycznej stylizacji. 

Edyta Herbuś to naturalnie piękna kobieta - dlatego też nie musi szaleć z makijażem, aby podkreślić urodę. Aktorka do pracy nad kolejną odsłoną show "You Can Dance - Nowa Generacja 2" wybrała kolor szminki korespondujący z tym sukienki, a także delikatnie zaakcentowała moc swojego spojrzenia. Zobaczcie, jak się prezentowała na planie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Elektryczna pomarańcza ? Ten kolor dodaje energii! Rozpoczynamy trzeci dzień nagrań programu "You Can Dance" ??❤️ - pisała pełna entuzjazmu Edyta Herbuś na swoim Instagramie.

Bije od Ciebie ciepło i energia ???????? - nie zabrakło i komplementów od fanów!

Z tą energią rozwalisz plan ??❤️ - pisali fani, życząc tancerce udanego dnia. Dołączamy!

Ellie Goulding zdradza datę premiery nowej płyty!
Sonda
Będziecie oglądać "You Can Dance - Nowa Generacja 2"?