Edyta Pazura przefarbowała włosy na rudy ognisty

i

Autor: AKPA/Podlewski, Instagram/@edyta_pazura

Niesamowita przemiana

Edyta Pazura przefarbowała włosy na rudy ognisty! Wygląda jak postać z bajki

2022-12-22 10:19

Edyta Pazura (34 l.) przeszła metamorfozę. Ukochana Cezarego Pazury postanowiła zaszaleć i przefarbowała włosy na ognisty rudy. W nowym kolorze jest jej do twarzy?

Edyta Pazura zaistniała w show-biznesie za sprawą małżeństwa z Cezarym Pazurą. Choć początkowo niewielu wróżyło ich relacji sukces, oni postanowili, że będą szczęśliwi. I tak już od 13 lat pozostają w związku małżeńskim i wspólnie doczekali się trójki dzieci - Amelii (13 l.), Antoniego (10 l.) i Rity (4 l.).

Dziś Pazurowie uchodzą za jedno z najbardziej zgranych i dopasowanych małżeństw. Widać, że łączące ich uczucie wciąż jest bardzo żywe, a płomień namiętności nie zgasł. Cezary Pazura nie wstydzi się publicznie okazywać zainteresowania i chwalić swojej wybranki, nawet jeśli ta... zaskakuje go metamorfozą. Teraz nadarzyła się ku temu okazja, gdyż Edyta Pazura postanowiła przefarbować włosy na rudo! Efektem przemiany pochwaliła się na Instagramie. Jak zapewnia, na opakowaniu było napisane "odżywka podkreślająca kolor włosów".

Edyta Pazura wygląda jak postać z bajki!

Żona Cezarego Pazury zastanawiała się publicznie, jak metamorfoza może wpłynąć na jej dalszą karierę... uznała, że aktualny wygląd idealnie pasowałby do roli prowadzącej programu dla młodzieży w MTV lub mogłaby zostać "syrenką Maty". Na kolejnym story celebrytka stwierdziła, że zmieniając kolor włosów, upodobniła się nieco do Jessiki Rabbit, czyli postaci z filmu Disneya "Kto wrobił królika Rogera".

Zobaczcie sami!

Edyta Pazura przefarbowała się na rudo

i

Autor: Instagram/@edyta_pazura
Sonda
Farbujesz włosy i fryzjera czy sam/a?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany