Ekskluzywny wywiad z Dodą. Gwiazda dementuje plotki o rozstaniu z Haidarem!

2015-10-16 16:45

Tylko dla SuperExpress.tv Doda powiedziała, że nadal jest w związku z Emilem Haidarem! I na dowód pokazała pierścionek zaręczynowy. Z okazji MTV EMA 2015 i nieskończonej miłości z ukochanym Doda zaświeciła pupą na imprezie telewizji muzycznej.

MTV PRE-PARTY to dla wszystkich gwiazd bardzo ważna impreza. Przede wszystkim dlatego, że warto podlizywać się telewizji muzycznej, aby istnieć na rynku. Z okazji skwapliwie skorzystała Doda, której ostatnimi czasy nie do końca dobrze się wiedzie. Jej związek z synem potentata paliwowego przypomniał wielkiemu światu, że nadal tworzy piosenki.

Niedawnymi czasy Doda pokazywała się sama. To stanowiło dobry podkłąd do plotek, że Dorota rozstała się ze swym kochankiem. Jednak w rozmowie z SuperExpress.tv artystka zdemoentowała wszystkie plotki i pokazała pierścionek zaręczynowy! A więc ślub tej pary pozostaje jak najbardziej aktualny.

Na galę MTV również wybrała się samotnie. Ale za to w jakim stroju! Prześwitująca spódnica odkryła wszystkie walory artystki. Filuteryjny kapelutek i wyeksponowane body przypomina nieco styl Lady Gagi, którym Dorota już kiedyś się inspirowała. Musimy przyznać, że polska wokalistka prezentowała się bardzo dobrze na ściance. Zwróciliśmy uwagę, że Doda wystąpiła chyba w najniższych szpilkach w swoim życiu. Zwykle do swoich stylizacji dobiera niebotycznie wysokie obcasy.

mtv ema, doda

i

Autor: AKPA

Zobacz: Rozprawa przeciwko Szulim przełożona na grudzień. Doda nie pojawiła się w sądzie

Polecamy: To KONIEC związku Dody i Emila?! Dramatyczny wpis gwiazdy na Facebooku!

Najlepsze wideo: tv.se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE