Ela Zapendowska ma już swojego faworyta na zwycięzcę Eurowizji. Nie jest nim Ochman!

2022-05-14 20:05
Krystian Ochman Elżbieta Zapendowska
Autor: Akpa/Wziontek Krystian Ochman Elżbieta Zapendowska

Jak podobał Wam się występ Krystiana Ochmana podczas drugiego półfinału Eurowizji 2022? Już dziś dowiemy się, czy jego ballada "River" przyniesie zwycięstwo Polsce! A jak jego głos ocenia znana ekspertka muzyczna, Ela Zapendowska? Choć nie szczędziła miłych słów wokaliście, jej zdaniem na wygraną zasłużył zupełnie inny uczestnik...

Eurowizja 2022: Ela Zapendowska ocenia szansę na wygraną Krystiana Ochmana. "Wyróżniał się"

Występ Krystiana Ochmana podczas drugiego półfinału Eurowizji 2022 zachwycił jurorów oraz widzów. Wyróżniający się głos reprezentanta Polski zapewnił nam miejsce w finale konkursu, który rozpocznie się już dziś, w sobotę, 14 maja, o godz. 21. Tylko u nas znajdziecie relację LIVE z wielkiego finału!

A jak występ Ochmana oceniła uznana ekspertka, Elżbieta Zapendowska? Choć nie szczędziła miłych słów wokaliście, miała i swoje uwagi.

Kto zostanie zwycięzcą Eurowizji 2022? Elżbieta Zapendowska nie ma wątpliwości!

Zdaniem Eli Zapendowskiej na uwagę zasługuje z pewnością barwa głosu Krystiana Ochmana. Wnuk słynnego tenora ma według niej wyjątkowy talent.

- Ochman ma bardzo ciekawy wokal z klasycznym brzmieniem. Jego piosenka też jest charakterystyczna. Musiał wejść do finału - podkreślała w rozmowie z portalem WP Teleshow.

A kto według Zapendowskiej powinien zostać zwycięzcą Eurowizji 2022? Eli najbardziej podobał się występ reprezentantki Szwecji, Cornelii Jakobs. Jak dodawała, choć Ochman ma "bardzo ciekawy wokal z klasycznym brzmieniem", to właśnie wokalistka zrobiła na niej największe wrażenie.

Chcecie lepiej poznać wszystkich uczestników muzycznych zmagań podczas Eurowizji 2022? Zajrzyjcie do naszej galerii poniżej!

Ela Zapendowska ostro o Eurowizji 2022. "Poziom był dość niski"

Elżbieta Zapendowska jak nikt zna się na tym, jak powinno brzmieć dobre wykonanie utworu. Choć Krystian Ochman zasłużył na jej pochwały, krytyczka muzyczna na zwyciężczynię tegorocznej edycji wytypowała szwedzką wokalistkę, Cornelię Jakobson. Jej zdaniem konkurencja muzyków w tym roku nie była zresztą zbyt mocna.

- Generalnie poziom był jednak dość niski, za dużo było piosenek-dziwolągów - podsumowała tegoroczną edycję.

Kto wygra Eurowizję 2022? Zdradźcie swoje typy!

Według Elżbiety Zapendowskiej duże szanse na wygraną ma reprezentantka Szwecji ze swoim utworem "Hold Me Closer". A kto Waszym zdaniem powinien zostać zwycięzcą dzisiejszego wielkiego finału Eurowizji 2022? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, lub zagłosujcie w naszej sondzie poniżej!

Sonda
Eurowizja 2022. Myślisz, że Szwecja wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE