Padły mocne słowa

Elżbieta Romanowska podzieliła widzów "Nasz nowy dom". Nie zabrakło porównań do Katarzyny Dowbor

2023-09-10 13:35

Elżbieta Romanowska (40 l.) ma już za sobą debiut w roli prowadzącej program „Nasz nowy dom". Gwiazda „Pierwszej miłości" zastąpiła Katarzynę Dowbor (64 l.), która była związana z show od samego początku, czyli od 10 lat. Wygląda na to, że widzowie muszą przekonać się do tej zmiany, bo wyniki oglądalności jak na razie pozostawiają wiele do życzenia.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek z nową prowadzącą oglądało średnio 904 tys. osób, czyli o 140 tys. widzów mniej niż w ubiegłym roku, kiedy startowała jesienna ramówka. Na profilach programu możemy przeczytać skrajne opinie dotyczące Elżbiety Romanowskiej. „Brak już cudownego klimatu, jaki stwarzała pani Kasia", „Pan Miszczak, zwalniając panią Kasię, popełnił ogromny błąd, bo ona miała pełny profesjonalizm i super podejście do ludzi i ich problemów" - napisali rozżaleni internauci.

Widzowie podzieleni po debiucie Eli Romanowskiej

Nie wszyscy jednak postawili krzyżyk na aktorce. „Super! Byłam zachwycona nową prowadzącą, ciepła i naturalna, uczestniczyła w całym remoncie, miała superkontakt z rodziną. O wiele lepiej sprawdziła się niż pani Dowbor", „Pani Ela taka pełna empatii i niewymuszonej serdeczności" - czytamy.

Ale opinie w internecie to za mało. Dla producentów programu najważniejsze są wyniki, oglądalności. Ela Romanowska musi postarać się i rozkochać w sobie widzów, by więcej osób włączyło telewizor na Polsat w czwartkowe wieczory.

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Czy będziesz oglądać nowy sezon programu "Nasz nowy dom"?