Eurowizja 2022: głosowanie. Jak głosować na Polskę za pomocą aplikacji eurowizyjnej?

2022-05-14 20:47
Eurowizja 2022: głosowanie. Jak głosować na Polskę za pomocą aplikacji eurowizyjnej?
Autor: akpa

Eurowizja 2022 - chcecie dowiedzieć się, jak głosować w jej trakcie na reprezentanta Polski, Krystiana Ochmana? Tłumaczymy, jak pobrać aplikację do głosowania na Eurowizji 2022. Jak oddać głos za jej pomocą?

Jak głosować na Polskę podczas Eurowizji 2022? Dostępna jest darmowa aplikacja

Wielbiciele muzycznej rozrywki na ten moment czekają cały rok. Krystian Ochman wystąpi w wielkim finale Eurowizji 2022. Po jego zakończeniu widzowie będą mogli oddać swój głos na muzyka, który zrobił na nich największe wrażenie.

Na oddanie swojego głosu polscy widzowie będą mieć 15 minut. Głos na naszego reprezentanta będą mogli oddać wyłącznie widzowie z pozostałych krajów. Jak oddać swój głos na ulubionego artystę? Do wyboru są zarówno tradycyjne SMS-y, jak i darmowa aplikacja do głosowania. Bezpłatnie pobrać mogą ją zarówno użytkownicy systemu Android, jak i iOS.

Eurowizja 2022: aplikacja do głosowania. Skąd pobrać oficjalną aplikację Eurovision Song Contest?

Oficjalną aplikację do głosowania podczas Eurowizji 2022 możecie pobrać zarówno ze sklepu Google Play, jak i AppStore. Aplikacja Eurovision Song Contest jest dostępna bezpłatnie, w języku angielskim. Oferuje nie tylko możliwość oddania głosu na artystę, którego występ najbardziej przypadnie Wam do gustu, ale także dodatkowe materiały, które pozwolą Wam w pełni zanurzyć się w muzycznym doświadczeniu.

Ekskluzywne materiały na temat ulubionych artystów, teksty piosenek, a także specjalne funkcje na żywo to nie jedyne, co przygotowali organizatorzy Eurowizji 2022. W aplikacji znajdziecie także wszystkie utwory, jakie zostaną zaprezentowane przez wykonawców, a także najświeższe wiadomości dotyczące Konkursu Piosenki Eurowizji 2022.

Eurowizja 2022: aplikacja do głosowania. Jakie funkcje oferuje?

Aplikacja do głosowania Eurovision Song Contest pomoże także nie przegapić występu wybranych artystów. Dzięki specjalnym powiadomieniom Wasz telefon sam Wam o nich przypomni!

Jeśli jesteście miłośnikami okolicznościowych selfie, aplikacja Eurovision Song Contest pozwoli Wam nałożyć na nie specjalne filtry. Ich szeroki wybór gwarantuje dużo zabawy! Dodatkowo znajdziecie tu możliwość ustawienia powiadomień push o nadchodzących koncertach, czy też najnowszych wiadomościach o ulubionych artystach.

Któryś z utworów szczególnie wpadł Wam w ucho? Aplikacja umożliwi jego streaming, a także zapoznanie się z tekstem piosenki. Jeśli więc wciąż „chodzi za Wami” utwór „River”, z którym już 12 maja podczas finałów Eurowizji 2022 wystąpi reprezentant Polski, Krystian Ochman, możecie cieszyć się nim, ile razy chcecie.

Aplikacja do głosowania Eurovision Song Contest. Ile kosztuje oddanie głosu?

Niestety, choć sama aplikacja jest darmowa, głosowanie za jej pomocą jest płatne podobnie, jak w przypadku oddawania głosu poprzez SMS. Koszt oddania głosu to zatem 3,66 zł z VAT. Jeśli jednak zależy Wam na zwycięstwie Krystiana Ochmana, lub chcecie wesprzeć innego, ulubionego artystę podczas Eurowizji 2022, warto pobrać aplikację i głosować!

Jak muzyk prezentuje się na scenie i czy przypomina swojego słynnego dziadka? Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć!

Jak Krystian Ochman dba o głos przed Eurowizją?
Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE