Eurowizja 2023: Blanka przerywa milczenie! Zwróciła się do Janna

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Eurowizja 2023: Blanka przerywa milczenie! Zwróciła się do Janna

Co powiedziała?

Eurowizja 2023: Blanka przerywa milczenie! Zwróciła się do Janna. "Oboje nie rozumiemy..."

2023-02-28 7:30

Polskie preselekcje do Eurowizji 2023 wzbudziły skrajne emocje. Ich zwyciężczyni, Blanka Stajkow (24 l.), będzie polską reprezentantką w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Artystka opublikowała nagranie, w którym skomentowała aferę dotyczącą krajowych preselekcji. Zwróciła się bezpośrednio do Janna (24 l.), którego typowano na zwycięzcę. Poznajcie szczegóły.

Nie milkną echa afery po polskich preselekcjach do Eurowizji 2023, które odbyły się w niedzielę, 26 lutego 2023 roku. Podjęto decyzję, iż polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie będzie Blanka, która w Liverpoolu zaśpiewa utwór "Solo". 

Wygrana Blanki Stajkow wzbudziła ogromne emocje. Faworytem publiczności był Jann, który zaprezentował się na scenie z utworem "Gladiator", jednak jury przyznało mu 4. miejsce. W sieci zawrzało - część internautów twierdzi, że to on powinien zostać polskim reprezentantem na Eurowizji 2023, ba - niektórzy sugerowali, że Blanka wygrała przez... znajomość z synem Edyty Górniak, przewodniczącej jury! Oświadczenie w tej sprawie wydał sam Allan Krupa"Nie wiedziałem, kto to jest, do czasu, aż wygrała" - tłumaczył. 

W końcu do afery wokół polskich preselekcji odniosła się ich zwyciężczyni. Blanka Stajkow opublikowała nagranie, w którym zwraca się także do Janna. Ujawniła, o czym rozmawiali za kulisami!

Blanka Stajkow komentuje aferę wokół preselekcji do Eurowizji 2023. Co ma do powiedzenia Jannowi?

Podczas rozmowy z naszym reporterem Blanka, polska reprezentantka na Eurowizję, przyznała, że nie spodziewała się tej wygranej"Nie byłam tego pewna" - mówiła "Super Expressowi" tuż po ogłoszeniu wyników krajowych preselekcji. Teraz zabrała głos, publikując nagranie na Instastory. 

- Jestem cały czas w szoku po wczorajszej wygranej. Jestem strasznie, strasznie podekscytowana - tłumaczyła swoją chwilową nieobecność w mediach społecznościowych. - Nie może to do mnie dojść, że to się naprawdę wydarzyło.

- Pomiędzy wywiadami planujemy z całym teamem występ w Liverpoolu - mówiła Blanka o przygotowaniach do Eurowizji. - Jestem świadoma rzeczy, które muszę poprawić, i dziękuję Wam za konstruktywną krytykę. Biorę to do siebie, na pewno będę bardzo ciężko pracować, żeby Was nie zawieść, i obiecuję, że dam z siebie wszystko.

Wokalistka nie mogła przejść obojętnie obok afery, która rozpętała się w sieci po ogłoszeniu wyników polskich preselekcji. Blanka, która na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji wykona utwór "Solo", skomentowała sprawę następująco: 

- Z tego miejsca bardzo bym chciała podziękować Jannowi, bo jesteś nie tylko wspaniałym, fenomenalnym artystą, ale też przecudownym człowiekiem. Dziękuję Ci z całego serca za całe Twoje wsparcie, za to, jaki jesteś, za naszą rozmowę wczoraj, którą mieliśmy za kulisami, w garderobie, po wszystkim, jak już emocje trochę opadły. Dziękuję jeszcze raz za wszystkie miłe słowa od Ciebie, Jann - mówiła Blanka Stajkow. 

Chciałabym też powiedzieć, że tak naprawdę oboje nie rozumiemy tak ogromnej fali czystego hejtu, która się na mnie wylewa. (...) Oboje nie rozumiemy, w jaką stronę to wszystko podąża. Przyznam, że jest mi przykro. Staram się o tym nie myśleć, staram się robić swoje, przygotowywać się dalej, żeby zrobić to, co mogę zrobić najlepiej - podsumowała wokalistka. 

Sonda
Blanka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023. To dobry wybór?
ŁZY wzruszenia! Gwiazdy w Skolimowie oglądają siebie na ekranie
Nasi Partnerzy polecają