Ewa Drzyzga, DDTVN

i

Autor: AKPA Ewa Drzyzga, DDTVN

Opadnie wam szczęka, co działo się przed studiem DDTVN! Przydzielili Ewie Drzyzdze prywatną ochronę, przerażona nerwowo obracała się za siebie!

2021-01-12 20:55

Codziennie studio DDTVN otaczają tłumy fotografów, którzy robią zdjęcia opuszczającym budynek gwiazdom. Tym razem wszystkich zszokowała Ewa Drzyzga, która wyszła z pracy w otoczeniu ochroniarzy. Towarzyszyli oni prowadzącej śniadaniówki przez całą drogę. Ewa Drzyzga zachowywała się niezwykle nerwowo, co się dzieje?!

Ewa Drzyzga zdementowała wczoraj informacje o tym, jakoby ona i Agnieszka Woźniak-Starak miały zaszczepić się bez kolejności. 

NIE PRZEGAP: Wstrząsające doniesienia o stanie Alicji Bachledy-Curuś. Wylądowała na specjalistycznym leczeniu!

- Kochani, ale mnie chcieli ubrać w aferę... Dzwoni do mnie pani z Wirtualnej Polski i prosi o POTWIERDZENIE, że zostałam zaszczepiona (poza kolejką) na covid_19. Otóż nie zostałam, czekam grzecznie na swoją kolej. a jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej mija się z prawdą, a pewnie szuka sensacji - napisała w swoim oświadczeniu Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga w otoczeniu ochrony opuszcza studio DDTVN. Szokujące doniesienia

Jak donosi Pudelek, Ewa Drzyzga, która do tej pory opuszczała studio DDTVN samotnie lub w otoczeniu znajomych z redakcji, w sobotni poranek wyszła w otoczeniu dwóch ochroniarzy. Choć do tej pory przed budynkiem telewizji mogła spotkać wyłącznie paparazzich i fanów, to jak zauważa Pudelek, teraz "stacja spodziewa się wizyty o wiele mniej mile widzianych gości".

- Nie jest jasne, dlaczego do Ewy Drzyzgi przydzielona została ochrona, po ekspresji na twarzy dziennikarki możemy wywnioskować, że była ona bardzo zaniepokojona. Nerwowo obracała się za siebie, lecz nie zrezygnowała ze spaceru do domu na rzecz samochodowej przejażdżki. Ochroniarze starali się zachować odpowiedni dystans od Ewy, jednak nie spuszczali swojej podopiecznej z oczu na całej długości trasy - donosi portal. 

NIE PRZEGAP: Teresie Lipowskiej puściły nerwy, ma już dość. Ujawnia całą prawdę o odejściu z "M jak miłość", wielu będzie w szoku

NIE PRZEGAP: Pracowała z Edytą Górniak, ujawnia co wyprawiała za kulisami! Totalnie odbierze wam mowę, połączenie z kosmosem i chipy to dopiero początek!

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje

NIE PRZEGAP: Koszmarne wiadomości dla Michała Szpaka. To może skończyć się dla niego bardzo źle

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany