Ewa Gawryluk

i

Autor: AKPA Ewa Gawryluk dostała od fana zdjęcie w bokserkach

Tajemniczy Piotr

Ewa Gawryluk dopiero co się rozstała, a jej serce znowu jest zajęte! Kim jest jej nowy partner?

2023-09-07 15:53

Ewa Gawryluk do 2021 roku była związana z Waldemarem Błaszczykiem. Para była ze sobą 20 lat. Ich rozstanie było szokiem dla opinii publicznej. Od tamtej pory aktorka milczała na temat nowej miłości. Teraz okazuje się, że jest szczęśliwie zakochana!

Ewa Gawryluk ogólnopolską popularność zyskała w serialu "Na wspólnej", gdzie gra od początku serialu. Prywatnie do 2021 roku związana była z innym aktorem tego serialu, Waldemarem Błaszczykiem. Małżeństwo jednak po 20 latach związku zdecydowało się na rozwód. Dla wielu był to szok, ponieważ tworzyli zgrany duet i dla wielu byli wzorem małżeństwa. Serce aktorki jednak znowu jest zajęte, wiemy kim jest jej nowa miłość!

Ewa Gawryluk znów zakochana! Kim jest jej nowa miłość?

Ewa Gawryluk w 2021 roku oficjalnie rozstała się z Waldemarem Błaszczykiem. Ta decyzja była szokiem nawet dla ludzi z ich otoczenia. Para długo rozmyślała na temat swojej przyszłości, ostatecznie zdecydowali się rozejść. Teraz serce aktorki znowu jest zajęte przez tajemniczego Piotra.

- Spotkaliśmy parę podczas spaceru. On chwytał ją za rękę, starając się podkreślić łączącą ich więź. Ona, jakby w obawie przed paparazzi chwilami trzymała dystans - opisuje "Na żywo".

Tygodnikowi udało się dowiedzieć, że mężczyzna ma na imię Piotr i zawodowo zajmuje się szkoleniem bramkarzy, a do tego jest pasjonatem lotnictwa.

Kto wie, może lada chwila pojawią się publicznie na czerwonym dywanie?

Zobacz poniższą galerię: Tak zmieniała się Ewa Gawrylu

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Listen on Spreaker.