Ewa Kasprzyk poparzona przez meduzę

i

Autor: instagram/shutterstock Ewa Kasprzyk poparzona przez meduzę

Dramat znanej aktorki!

Meduza poparzyła twarz Ewie Kasprzyk. Grozi jej paraliż?

2023-03-14 18:55

Ewa Kasprzyk (66 l.) kocha egzotyczne podróże. Gwiazda „Kogla-Mogla” właśnie bawi w Tajlandii, gdzie przydarzył się jej nieprzyjemny wypadek. Artystka została dotkliwie poparzona przez meduzę. Robi wszystko, by nie doszło do tragedii. Grozi jej paraliż twarzy i boi się, czy jeszcze będzie mogła grać.

Kiedy Kasprzyk wraz ze swoim ukochanym Michałem Kozerskim (57 l.) zażywała morskiej kąpieli, do jej policzka przyssała się meduza i doszło do poparzenia. Gwiazda ratuje się w naturalny sposób, okładając się leczniczymi roślinami.

Jednym z następstw tak bliskiego spotkania z meduzą może być paraliż porażonych mięśni. Może nawet dojść do unieruchomienia części twarzy.

- Czy będę mogła jeszcze grać tą twarzą? Czy będę musiała mieć połowę zasłoniętą? - zastanawia się Ewa Kasprzyk. - Będziesz mogła grać obcych – żartował jej partner.

Trzeba pogratulować im optymizmu, bo oparzenie meduzy może być katastrofalne w skutkach. Istnieją gatunki meduz, które w swoich parzydełkach zawierają toksyny zdolne nawet do uśmiercenia człowieka w ciągu kilku minut. Jednakże oparzenia spowodowane przez większość z nich nie są groźne. Nie należy ich jednak bagatelizować. Gdyby doszło do trwałego paraliżu twarzy, Kasprzyk mogłaby mieć problemy z powrotem do pracy. Mamy jednak nadzieję, że nic takiego się nie stanie.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Ewa Kasprzyk
Sonda
Lubisz Ewę Kasprzyk jako aktorkę?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany