Tak mieszkał Krzysztof Krawczyk. Żona zaprosiła nas do ich domu. "On ciągle tu żyje" [WIDEO]

2021-10-29 6:00

W szafach ciągle wiszą jego koszule, na szafce obok łóżka leżą jego okulary, zegarek i książki, których nie zdążył doczytać. "Super Express" pół roku po śmierci Krzysztofa Krawczyka (+74 l.) zagościł w jego domu. Żona artysty, Ewy Krawczyk (61 l.) nie jest w stanie pozbyć się rzeczy ukochanego. - Dzięki zdjęciom, portretom i jego przedmiotom, czuję, że żyję wśród Krzysia. On cały czas jest obecny w naszym domu - mówi "Super Expressowi" pani Ewa.

Ewa Krawczyk czuje w domu obecność swojego ukochanego. Kiedy weszliśmy do domu artysty, na wszystkich ścianach znajdują się jego zdjęcia, nagrody, złote płyty. – Kiedy wracam z cmentarza mówię: "Do zobaczenie Krzysiu w domu", a kiedy przyjeżdżam, on tutaj jest. Ja to czuję. Żyję wśród męża. Jest on przez cały czas obecny w domu. Jest ze mną nawet w kuchni, jak gotuję, i w jadalni. Dzięki temu towarzyszy mi przez cały czas – mówi „Super Expressowi” pani Ewa.

Otacza się Krzysztofem

Choć uwielbiali siedzieć w salonie przy kominku i oglądać telewizje, ostatnie miesiące spędzili w sypialni. To właśnie tam artysta zostawił po sobie najwięcej pamiątek. – Kiedy wstaję rano, mam przez cały czas obok Krzysia, z jednej i z drugiej strony są jego zdjęcia. Rzeczy, które zostawił, okulary, zegarek, wszystko jest na tym samym miejscu. Książki, które czytał, są nieruszone. W szafach też mam jego rzeczy – opowiada.

W szafie ciągle wiszą jego koszule

Te wszystkie przedmioty pomagają pani Ewie przetrwać ten trudny czas. – Te rzeczy muszą tu być, nie wyobrażam sobie, żeby Krzysia tu nie było. On musi tu być. W szafach wiszą jego rzeczy, garnitury, spodnie, czasami śpię w jego koszulach, chodzę w nich, jak jest mi zimno. Mam jego marynarki, kurtki, które przez cały czas nim pachną, czuję go – wyznaje ze łzami w oczach. Noce są jednak najgorsze. – Śpię w łóżku po jego stronie z moją sunią Lolunią. Nie przesypiam całych nocy. Ciągle się budzę – dodaje.

ZOBACZ: Poświęcili nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Wzruszona Ewa Krawczyk wyznaje: Jest mi ciężko cały czas [WIDEO]

ZOBACZCIE ZDJĘCIA I WIDEO Z WIZYTU W DOMU KRAWCZYKÓW

Tak mieszkał Krzysztof Krawczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE