Ewa Wachowicz wzięła ślub

i

Autor: Akpa

To dopiero nowina!

Ewa Wachowicz wzięła ślub. Było bajecznie! Mamy zdjęcia. Gdzie odbyła się ceremonia?

2023-09-03 12:06

Ewa Wachowicz wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 2 września, a prezenterka podzieliła się w mediach społecznościowych pięknymi zdjęciami z tego dnia. Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski po wielu latach związku stanęli na ślubnym kobiercu. Gdzie odbyła się ceremonia? Uwagę przykuwa bajkowa suknia ślubna panny młodej.

Ewa Wachowicz wzięła ślub

Ślub Ewy Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego odbył się 2 września. Para po wielu latach związku powiedziała sobie sakramentalne "tak" w kościele pw. Piotra i Pawła w Krakowie. Informację o ślubie udało im się zachować w tajemnicy do samego końca. Dopiero w sobotę, 2 września wieczorem pojawiły się pierwsze nieoficjalne doniesienia o tym, że Ewa Wachowicz wzięła ślub z ukochanym. Miss Polonia 1992 te wieści potwierdziła, ale dopiero następnego dnia, zamieszczając na Instagramie przepiękne zdjęcia z ceremonii. "Nasz Najszczęśliwszy Dzień" - napisała w mediach społecznościowych. "Więcej niż wymarzonym uczyniła nam ten dzień moja przyjaciółka Anna Baranowska, która wszystko perfekcyjnie zorganizowała" - dodała prowadząca program "Ewa gotuje".

To drugi ślub Wachowicz

Sławomir Kowalewski jest drugim mężem Ewy Wachowicz. Miss Polonia była już zamężna. Otóż w 1996 roku w ambasadzie RP w Pretorii poślubiła dziennikarza Przemysława Osuchowskiego, z którym ma córkę Aleksandrę. Małżeństwo nie przetrwało, para rozwiodła się w 2007 roku.

Plejada gwiazd na 30-leciu Polsatu.

Szybki QUIZ o jurorach programów talentshow. My podajemy nazwisko, ty wskaż program

Pytanie 1 z 10
Tomson i Baron
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany