Piękna uroczystość

Suknia ślubna Ewy Wachowicz. Panna młoda wyglądała jak księżniczka z bajki! "Ewa ma przepiękne ramiona i dekolt"

Ewa Wachowicz wyszła za mąż! Miss Polonia 1992 i znana prowadząca program kulinarny "Ewa gotuje" w Polsacie powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Sławomirowi Kowalewskiemu. Panna młoda wyglądała przepięknie w eleganckiej i bardzo kobiecej sukni ślubnej. Ten widok zapiera dech w piersiach! "Super Express" rozmawiał z projektantem sukni gwiazdy Polsatu - Zbigniewem Fularą. Znamy wszystkie szczegóły ślubnych kreacji państwa młodych!

Ten ślub do końca był trzymany w tajemnicy. Zaproszeni na uroczystość goście trzymali język za zębami i nie ujawnili, że Ewa Wachowicz wychodzi po raz drugi za mąż. Była Miss Polonia wzięła ślub w kościele pw. Piotra i Pawła w Krakowie, poślubiła swojego ukochanego Sławomira Kowalewskiego. Gwiazda Polsatu pochwaliła się zdjęciami ze ślubu "Nasz Najszczęśliwszy Dzień" - napisała w mediach społecznościowych Wachowicz i pokazała kilka zdjęć z uroczystości. Trzeba przyznać, że Ewa Wachowicz na ślubie kościelnym wyglądała pięknie!

Suknia panny młodej robi ogromne wrażenie. Ewa Wachowicz jak księżniczka

Ewa Wachowicz, jak na królową piękna przystało, wyglądała bajecznie! Na swój ślub Wachowicz wybrała elegancką suknię ślubną w kolorze ecru, bardzo kobiecą, z głębokim dekoltem. Jak się dowiedział "Super Express", suknia została uszyta z georgety jedwabnej. Suknia chociaż bez ozdób, haftów czy pereł, to i tak robiła piorunujące wrażenie! Kreacja odsłaniała ramiona byłej Miss Polonia i okalała je szerokim kołnierzem, była ozdobiona bardzo długim trenem. Do wszystkiego Ewa Wachowicz dobrała bardzo delikatną biżuterię, a zamiast bukietu kwiatów miała białą dalię na nadgarstku. Suknię ślubną dla Wachowicz zaprojektował duet z krakowskiego atelier Fulara & Żywczyk. Tutaj również zaprojektowany i uszyty został strój pana młodego.

Projektant sukni Ewy Wachowicz: Ewa ma przepiękne ramiona i dekolt

Ewa kocha styl elegancki, klasyczny, a ja uwielbiam podkreślać kobiecą figurę - to moja specjalność - mówi "Super Expressowi" Zbigniew Fulara, współwłaściciel krakowskiego atelier Fulara & Żywczyk. - Ewa ma przepiękne ramiona i dekolt - zdradza nam Zbigniew Fulara.

Uchyla rąbka tajemnicy, że panna młoda chciała suknię ślubną z długim, obfitym, a jednocześnie lekkim trenem. Całość miała być elegancka i bardzo kobieca.

- Czysty, elegancki, prosty i lekki styl, bez ozdób - taki był zamysł - zdradza SE kulisy prac nad projektem sukni ślubnej Ewy Wachowicz Zbigniew Fulara. - Jedynym dopełnieniem były diamentowe kolczyki - podkreśla projektant mody z Krakowa.

Pan młody, Sławomir Kowalewski, w tym najważniejszym dniu, wystąpił w marynarce ecru - pod kolor sukni ukochanej, uszytej z wełny szkockiej. Do tego, jak się dowiadujemy, miał jedwabną czarną muchę, oraz jedwabne szelki i jedwabny pas.

Dodajmy, że projektanci z krakowskiego atelier Fulara & Żywczyk często współpracują z Ewą Wachowicz i przygotowują jej kreacje m.in. na uroczyste gale i telewizyjne ramówki. Obie strony więc doskonale się dogadują. 

ZOBACZCIE, JAK WACHOWICZ WYGLĄDAŁA NA ŚLUBIE, ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII NIŻEJ:

Gwiazdy Przyjaciółek brylują na ramówce Polsatu! Małgorzata Socha i Magdalena Stużyńska przyćmiły wszystkich

QUIZ. Kto z kim, czyli połącz w pary polskie gwiazdy

Pytanie 1 z 14
Na początek coś łatwego - jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu. Katarzyna Cichopek jest w związku:
Listen on Spreaker.