Warsaw Shore, Ewelina Kubiak, Ewelona

i

Autor: AKPA/Instagram Warsaw Shore, Ewelina Kubiak, Ewelona

Ewelina z Warsaw Shore przesadziła z operacjami plastycznymi! Będziecie w szoku na widok tego, jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

2021-07-23 11:26

Ewelina Kubiak była jedną z największych weteranek "Warsaw Shore" i uczestniczyła w nim już od samego początku. Do programu wkraczała jako nastoletnia, naturalnie piękna dziewczyna. Celebrytka z MTV zafundowała sobie mnóstwo operacji plastycznych i zabiegów, po których już nie przypomina nastolatki z pierwszego sezonu. Po latach zdecydowała się odejść z programu, a jej obecny wygląd wywołał prawdziwą burzę komentarzy i lawinę hejtu! Internauci piszą, że jej monstrualny biust wygląda, jak wymiona, a twarz jest straszna. Wielu nie ma wątpliwości, że jej metamorfoza posunęła się zdecydowanie za daleko. Zobaczcie zdjęcia i dajcie znać, czy podzielacie ich zdanie!

Nie jest tajemnicą, że wszystkie uczestniczki "Warsaw Shore" są wielkimi fankami medycyny estetycznej i operacji plastycznych. Nawet te, które zaczynały swoją przygodę z programem będąc jeszcze naturalne, dziś mają za sobą już pakiet zabiegów. Niekwestionowaną przodowniczką okazała się Ewelona, czyli Ewelina Kubiak. 

Jej metamorfozy zaszły już tak daleko, że bohaterka reality show nie przypomina już w ogóle siebie sprzed lat. Kilka miesięcy temu gwiazda "Warsaw shore" chwaliła się operacjami, które zrobiła sobie w klinice w Turcji. Drastyczne zdjęcia, na których widać było, jak wyglądała po zabiegach, przeraziły fanów. 

- Mimo że mam jeszcze opuchliznę, efekty bardzo mnie zadowalają - mówiła ku ich zdziwieniu na swoim Instagramie.

Ewelina z "Warsaw Shore" przesadziła z operacjami plastycznymi? Internauci nie mają dla niej litości

Wygląda na to, że Ewelona doszła już do siebie po serii zabiegów, w których poprawiła sobie niemal wszystko: brwi, nos, usta, piersi, brzuch, zrobiła liposukcje i zmieniła rysy twarzy. Celebrytka z MTV zdaje się być zadowolona z tego, jak teraz wygląda, ale pod jej ostatnimi zdjęciami wybuchają prawdziwe burze! Internauci wylewają na nią wiadro pomyj - porównują do Michaela Jacksona po operacjach i obrażają.

Część obawia się, że Ewelina ma wielki problem.

- Ty jesteś uzależniona. Idź do specjalisty - piszą pod zdjęciami jej metamorfozy.

- Czy rodzina cię poznaje? - dopytuje kolejna osoba.

- Ewelinka zawsze miała problemy z samoakceptacją swojej wagi oraz wyglądu, to pamiętamy... Ale w aż taką skrajność popaść. Zdeformowana twarz. Ale jeśli tak się czuje lepiej i w zgodzie z sobą to jej sprawa - czytamy w komentarzach. Zobaczcie niżej zdjęcia, jak teraz wygląda gwiazda "Warsaw Shore" oraz pozostałe, bezlitosne komentarze.

NIE PRZEGAP: Najpierw zginęły jego dzieci, potem stracił żonę. Przez potworne tragedie świat Stanisława Mikulskiego legł w gruzach

NIE PRZEGAP: Zobaczyliśmy, jak wygląda Magda Gessler bez doczepianych włosów! Aż nas zatkało! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE