Fabijański już po ŚLUBIE z Maffashion?! Aktor się wygadał!

2022-01-21 7:56
Fabijański już po ŚLUBIE z Maffashion?!
Autor: AKPA

Maffashion (35 l.) i Sebastian Fabijańsk (35 l.) i tworzą zgraną parę od ponad dwóch lat. Zakochani są już po zaręczynach oraz mają dziecko. W czasie spotkania autorskiego mężczyzna zasiał w fanach ziarno niepewności, bo o Maff powiedział per "żona"!

Kiedy Maffashion zaręczyła się z Cezarym Jóźwikiem, wszyscy myśleli, że to miłość aż po grób. Po czasie influencerzy opublikowali na swoim Instagramie nagranie, w którym opowiedzieli o rozstaniu. To był bez wątpienia ogromny szok dla fanów pary. Nie mniejszym zaskoczeniem był również fakt, że Maff niedługo później związała się z Sebastianem Fabijańskim - aktorem i raperem.

Maffashion i Fabijański już po ślubie? Wpadka aktora na spotkaniu autorskim

Sebastian Fabijański i Maffashion od ponad dwóch lat są w związku, a owocem ich miłości jest malutki Bastian (2 l.). Maffashion już w październiku 2020 roku mówiła o swoim wybranku per „narzeczony”, ale zaręczyny potwierdziła dopiero w lipcu 2021 roku. Para nie wypowiadała się jednak na temat ewentualnego ślubu.

Na spotkaniu autorskim, podczas którego Fabijański mówił o pracy nad ekranizacją książki "Eldorado" Leny Katlik, stało się coś nieoczekiwanego. Mężczyzna opowiadał o czasach trudnego dzieciństwa, kiedy był gnębiony. Sam marzył kiedyś o karierze piłkarza, dlatego chętnie bierze na tapetę ten właśnie temat. Książka "Eldorado" odkrywa grzechy polskiego światka piłkarskiego - przekręty wśród byłych piłkarzy i członków PZPN, naciąganie rodziców dzieci trenujących w szkółkach, seksualne propozycje dla ich matek w zamian za faworyzowanie synów, to tylko niektóre tematy opisane w książce.

Aktor, wspominając swoje piłkarskie marzenia z dzieciństwa, skwitował wypowiedź sformułowaniem, którego często używa Maffashion:

„Jak to mówi żona: nie pykło”.

Czy to oznacza, że para zdecydowała się na potajemny ślub? Fabijański bez wątpienia zasiał w fanach ziarno niepewności!

Para niedawno sprzedała apartament za... 3 miliony złotych! Zobaczcie w galerii, bo jest na co popatrzeć!

Sonda
Myślisz, że Maff i Sebastian wzięli ślub?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE