Fani amerykańskich sportów zszokowani. Uczestniczka "Milionerów" tego nie wiedziała!

2022-01-17 19:41
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: Facebook Hubert Urbański, Milionerzy TVN

"Milionerzy" powracają po weekendowej przerwie. Na antenie stacji TVN wciąż emitowane są powtórki kultowego teleturnieju. W 444. odcinku uczestniczka usłyszała pytanie związane z amerykańskim sportem. Każdy prawdziwy fan będzie to wiedział!

W 444. odcinku "Milionerów" na słynnym fotelu zasiadły trzy panie. Wszystkim poszło raczej marnie. Jedna z nich usłyszała pytanie, o którym marzy każdy fan sportu! Dla niego byłaby to bułka z masłem. Szybko wygrałby 20 tys. złotych. Uczestniczka "Milionerów" nie miała tak dużo szczęścia.

Jastrzębie z Atlanty, Celtowie z Bostonu, Byki z Chicago. A z Waszyngtonu?

A. Duchy

B. Czarodzieje

C. Smoki

D. Ogry

Okazało się, że uczestnika nie ma zielonego pojęcia o sporcie! Postanowiła skorzystać z koła ratunkowego "telefon do przyjaciela". Niestety, przyjaciel też jej nie pomógł. Mimo że uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź, postanowiła się wycofać. Poprawną odpowiedzią był oczywiście wariant B - Washington Wizzards!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE