Lara Gessler z córką

i

Autor: AKPA / Niemiec

"Przedyskutowane z lekarzem"

Fani martwią się o stan zdrowia córki Lary Gessler. Celebrytka ujawniła, z czym zmaga się Nena

2023-01-17 12:05

Lara Gessler (34 l.) skupia się przede wszystkim na wychowywaniu dwóch małych pociech. I choć zawsze może liczyć na rady internautek, ostatnio otrzymała takie, które wcale nie były jej potrzebne. Poszło o przyzwyczajenie Neny do układania nóg podczas siedzenia w literę "W". Celebrytka udała się z córką do lekarza.

Lara Gessler spełnia się w roli mamy niespełna trzyletniej Neny i kilkumiesięcznego Bernarda. Celebrytka nie ma problemu z udostępnianiem w sieci wizerunku pociech, często publikując urocze kadru swojej rodziny. Nie powinno nikogo dziwić więc, że jest również bardzo otwarta na różnego rodzaju dyskusje z fanami związane z macierzyńskimi doświadczeniami. Ostatnio informowała, że Nena i Berbard zarazili się wirusem RSV. Teraz opowiedziała o innej przypadłości córki.

Fani martwią się o stan zdrowia córki Lary Gessler. Celebrytka ujawniła, z czym zmaga się Nena

Instagram Lary Gessler nie jest tylko jednym, wielkim banerem reklamowym. Celebrytka oczywiście korzysta z możliwości zarabiania pieniędzy w ramach promocji różnych marek w social mediach, ale przeplata jest z postami prywatnymi. Ostatnio pokazała, jak Nena bawi się, siedząc na podłodze, a nogi ma ułożone w tzw. literę W. Internautki zaczęły pisać do Lary, by nie pozwalała córce na takie przyzwyczajenie, bo jest ono niezdrowe dla kręgosłupa.

- Kochani, wszystkich troskliwych, którzy do mnie piszą, uspokajam. Nena ma nadgibkość i spokojnie może siedzieć w literę „W”. Przedyskutowane z lekarzem – pospieszyła z wyjaśnieniami.

Z jednej strony Lara powinna być wdzięczna obserwatorkom, że tak martwią się o jej dzieci, z drugiej jednak ciągłe upominanie i zwracanie uwagi na takie szczegóły może być denerwujące. Na szczęście córka Magdy Gessler wiedziała, jak się zachować i gdy zauważyła nietypowe przyzwyczajenie córki, natychmiast udała się z nią do specjalisty.

Sonda
Lara Gessler nie ochrzci córki. Słusznie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany