Zygmunt Chajzer

i

Autor: SE Zygmunt Chajzer

Filip Chajzer nie wytrzymał i wyciągnął przeszłość swojego ojca! Zygmunt Chajzer naprawdę to robił

2021-05-01 20:56

Filip Chajzer to dziś bardzo popularny dziennikarz i prezenter. Na początku kariery jednak chyba wszyscy patrzyli na niego przez pryzmat słynnego taty - Zygmunta Chajzera. Dziś ta żywa legenda radia i telewizji obchodzi 67. urodziny. Z tej okazji jego syn nie wytrzymał i w wzruszający sposób wyciągnął przeszłość swojego ojca. Wielu mocno się zdziwi, czym w młodości zajmował się Zygmunt Chajzer. On naprawdę to robił! I to z sukcesami.

Zygmunt Chajzer w swoim życiu zajmował się nie tylko dziennikarstwem! Przy okazji 67. urodzin prowadzącego m.in. kultowy teleturniej "Idź na całość" Filip Chajzer wyciągnął fakty z przeszłości dotyczące jego taty. Okazało się, że Zygmunt Chajzer w młodości z powodzeniem grał w siatkówkę (był nawet w reprezentacji Polski juniorów). To jednak nie wszystko! Dziennikarz ma także papiery trenerskie. Jego syn umieścił na Instagramie zdjęcie taty z młodości, które okrasił osobistym wzruszającym podpisem. "Obawiam się, że to zdjęcie ma jakieś 40 lat. Wykonane w Polskim Radiu, w tych pudełkach są taśmy, a w głowie marzenia... Mało kto potrafi je tak pięknie spełniać jak mój tata, który dziś ma dziś 67 urodziny. Dziennikarz, prezenter, siatkarz, trener, a przede wszystkim fantastyczny człowiek. Zanim zaśpiewamy wieczorem 100 lat, życzę żebyś przed tą setką spełnił wszystkie, które jeszcze są niezrealizowane, a potem się pomyśli, co dalej" - napisał Filip Chajzer. 

ZOBACZ TAKŻE: Tak Magda Gessler wyglądała jako 40-stka! Świetna figura i boska fryzura [Zdjęcia]

Pod postem syna Zygmunta Chajzera posypały się liczne serdeczne życzenia dla jubilata. Na dodatek zdjęcie legendarnego prowadzącego "Idź na całość" zrobiło prawdziwą furorę. Niektórzy porównywali go do Supermana, inni do... Sylvestra Stallone'a. 

CZYTAJ TAKŻE: Zdębieliśmy, gdy zobaczyliśmy Borysa Szyca! To nie charakteryzacja do roli, on tak wygląda

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE