FINAŁ TOP MODEL: Takiego skandalu jeszcze nie było. Przepraszali na wizji [RELACJA]

2020-11-25 23:25
Top Model
Autor: Screenshot Facebook Top Model TVN

To był najważniejszy moment sezonu. Dziś poznaliśmy zwycięzcę 9. edycji programu "Top Model". Finał odbył się jednak w cieniu skandalu! Dominic został wyrzucony z programu. Mimo to walka była zacięta. Kto zaskarbił sobie serca widzów? Prześledźcie naszą relację.

Troje finalistów i tylko jedno z nich zostało zwycięzcą 9. edycji modowego show "Top Model". Warto przypomnieć, że skład finałowy miał wyglądać zupełnie inaczej. Jednak wczoraj jeden z uczestników musiał pożegnać się z szansą na karierę. Sprawdź, dlaczego Dominic opuścił program przed samym finałem. Nikt nie spodziewał się takiego końca tej edycji!

Zapoznaj się z aferą w "Top Model": Dominic D'Angelica WYRZUCONY z finału "Top model". TVN wydał oświadczenie!

Zatem w finale wzięli udział: Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska oraz Mikołaj Śmieszek. Pod czujnym okiem Joanny Krupy – przewodniczącej jury, a także Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, młodzi kandydaci na nowe twarze świata mody zdobywali doświadczenie. Poznawali zasady panujące na wybiegach, pokazach mody czy sesjach fotograficznych. Byli najlepsi! Czas to zweryfikować.

Poznaj bliżej finalistów "Top Model": Wielki finał "Top Model" w cieniu AFERY. Poznajcie finalistów show

 

21:30 Na samym początku programu, na tle warszawskich budynków, lektor w imieniu produkcji przeprosił za sytuację związaną z Dominc'iem. Wycięte zostały wszystkie sceny z tym uczestnikiem.

21:33 Na scenie pojawiła się, ubrana w błyszczący garnitur, Anna Karwan. Wykonała najsławniejszy cover piosenki "Aleja Gwiazd". Na scenie towarzyszyli jej wszyscy uczestnicy 9. edycji "Top Model", którzy przeszli po wybiegu dookoła wokalistki.

21:37 Na scenie pojawili się jurorzy oraz prowadzący dzisiejszą imprezę - Joanna Krupa i Michał Piróg. Zarówno specjalny gość, jak i publiczność, ogląda finał online. Widzowie wyświetlają się po prawej stronie sceny.

21:39 Pojawili się finaliści w składzie: Patrycja, Weronika oraz Mikołaj. Wszyscy w eleganckich strojach. Każdy z nich skierował kilka słów do swoich bliskich oraz wyraził smutek związany z końcem tej wspaniałej historii. W formie filmu pokazano drogę finalistów do finału.

21:55 Zaczynamy najważniejsze - relację z sesji okładkowej magazynu "Glamour". Po finale jedna z nich pojawi się w sprzedaży. Oczywiście ta, na której widniała będzie podobizna zwycięzcy. Sesja odbyła się w leśnej scenerii - dominowały drewno, ziemia i puchowe kurtki. Każda z okładek poddana została ocenie jury. Na pierwszy ogień - Patrycja. - Bałem się, że mogłaś nie dać rady. A ty naprawdę rozkwitłaś w tym programie - skomentował Marcin Tyszka. Punktacja za okładkę Patrycji prezentuje się następująco: Dawid Woliński - 3, Katarzyna Sokołowska - 2, Marcin Tyszka - 2, Joanna Krupa - 2, specjalny gość - 3. Co dało 12 punktów.

22:03 Przyszedł czas na okładkę Weroniki. Punktacja za okładkę Weroniki prezentuje się następująco: Dawid Woliński - 2, Katarzyna Sokołowska - 3, Marcin Tyszka - 2, Joanna Krupa - 3, specjalny gość - 1, co dało 11 punktów. Pozostała okładka Mikołaja: Dawid Woliński - 3, Katarzyna Sokołowska - 3, Marcin Tyszka - 3, Joanna Krupa - 3, specjalny gość - 3, czyli 15 punktów. Zdecydowanie wygrał ten panel.

22:10 Czas na występ kolejnej gwiazdy. Tym razem na scenie pojawiła się wschodząca gwiazda Mary Spolsky, która wykonała utwór "Sorry from the Mountain". Obok niej, w strojach utrzymanych w kolorystyce złota, czerwieni i czerni, przechadzali się uczestnicy 9. edycji "Top Model".

22:15 Pozostali uczennicy wypowiedzieli się na tematów finalistów. Wspominali miłe chwile oraz ich wspólną drogę w programie.

22:24 Przyszedł moment pierwszych eliminacji. Do dalszej części finału przeszedł Mikołaj. W ścisłym finale udział weźmie również Patrycja. Oznacza to, że Weronika musiała pożegnać się z szansą na zostanie Top Modelką.

22:28 Kolejna gwiazda wieczoru na scenie. Ralph Kamiński wykonał piosenkę "Kosmiczne Energie".

22:32 Sesja finałowa. A głównym jej elementem - biżuteria. Patrycja błyszczała pośród manekinów. Mikołaj perfekcyjnie odnalazł się w sesji biżuteryjnej dla firmy Apart. Zdjęcia podlegają oczywiście ocenie jury. Pierwsza była Patrycja, punktacja prezentuje się następująco: Dawid - 3, Kasia - 3, Marcin - 3, Joanna - 3, gość specjalny - 2. Natomiast zdjęcie Mikołaja ocenione zostało tak: Dawid - 3, Kasia - 2, Marcin - 3, Joanna - 2, gość specjalny - 2. Zdaniem jury to Mikołaj okazał się lepszy.

22:38 Ostatni pokaz przed wielkim finałem. Towarzyszył mu wokalista BARANOVSKI z utworem "Wolność".

22:52 Zakończyło się głosowanie SMS. - Głosami jurorów i głosami widzów zwycięzcą 9. edycji "Top Model" jest... - rozpoczął Michał Piróg. Wielkim zwycięzcą został Mikołaj Śmieszek! Gratulujemy!!! Otrzymał czek na 100 tys. złotych, kontrakt z agencją modelek oraz okładkę "Glamour"!

ZOBACZ, KIM JEST MIKOŁAJ ŚMIESZEK. Był ulubieńcem jurorów - każdy fotograf chciał z nim pracować. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE