Dominic D'Angelica WYRZUCONY z finału "Top model". TVN wydał oświadczenie!

2020-11-24 12:58
Dominic D'Angelica WYRZUCONY z finału Top model. TVN wydał oświadczenie!
Autor: Instagram / Top model TVN Dominic D'Angelica WYRZUCONY z finału "Top model". TVN wydał oświadczenie!

Po doniesieniach na temat mrocznej przeszłości finalisty "Top model" stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie. Dominic D'Angelica wyrzucony z finału "Top model" po tym, gdy okazało się, że jest skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. " Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu" - napisały władze stacji.

To gigantyczny skandal w polskim "Top model". Uczestnik Dominic D'Angelica został wyrzucony z programu. Nie weźmie udziału w finale show TVN. Wszystko z powodu szokujących informacji, które obiegły internet na dzień przed finałem 9. edycji programu. Dominic D'Angelica skazany za seks z nieletnią. Mężczyzna w 2011 roku miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z nieletnią poniżej 16. roku życia. Finalista 9. edycji "Top model" miał wtedy 22 lata. Został wpisany na listę amerykańskich przestępców seksulanych, jak wskazują odnalezione przez internautów materiały.

Dominic D'Angelica wyrzucony z "Top model". TVN wydał oświadczenie

W sieci aż zawrzało, a domagający się sprawiedliwości internauci zażądali od twórców "Top model" wyrzucenia Dominica D'Angelica z finału. Jest ostateczna decyzja stacji. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Brzmi następująco: W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - podpisał Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery.

Komentarz fundacji Operation Care Amador County

W sprawę zaangażowali się nie tylko internauci, ale też liczne media starające się dociec prawdy. Portal Pudelek.pl skontaktował się z amerykańską fundacją, która miała ostrzegać wcześniej stację przed przeszłością Dominica: - Warto wspomnieć, że rodzina ofiary dowiedziała się w sierpniu, że Dominic wziął udział w programie i próbowali skontaktować się z produkcją, jednak nie uzyskali żadnej odpowiedzi - czytamy na stronie portalu.

Co z finałem 9. edycji "Top model"?

W programie pozostaje trzech finalistów: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek. Stacja TVN nie podała jeszcze informacji na temat przywrócenia poprzednich uczestników czego domagają się fani programu. Chcą zobaczyć Mariusza Jakubowskiego w miejscu Dominica D'Angelica. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE