Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

Wszystko się wydało!

Gąsiewska zapytana wprost o zaokrąglony brzuszek. Odparowała bez namysłu

2023-04-04 14:00

Wiktoria Gąsiewska (24 L.) wybrała się na trzydniowy wypad do Barcelony. W relacjach z wycieczki widać, że aktorka czuła się tam bardzo dobrze i swobodnie. Świetne wiosenne stylizacje gwiazdy w intensywnych barwach zachwyciły wielu fanów. Znaleźli się i tacy, którzy koniecznie chcieli wywołać burzę i byli wręcz niegrzeczni. Wiktoria nie pozostawiła jednak miejsca na dywagacje i niedopowiedzenia.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Popularność zdobyła wstępując w serialach telewizyjnych, zagrała m.in. w "Barwach szczęścia", "Rodzince.pl", "Przyjaciółkach" i "Kowalscy kontra Kowalscy". Jest podziwiana za urodę, styl i swobodny sposób bycia. Fani chętnie śledzą, co się dzieje u niej zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Jeszcze niedawno głośno było o jej rozstaniu z wieloletnim partnerem Adamem Zdrojkowskim, potem łącza przegrzewały spekulacje na temat jej nowego związku z JasPerem Sołtysiewiczem. Internauci wypatrzyli już nawet na jej palcu zaręczynowy pierścionek. Co i rusz dopatrują się też oznak ciąży u młodej gwiazdy.

Gąsiewska zapytana wprost o zaokrąglony brzuszek. Odparowała bez namysłu

Popularność celebrytki wykorzystują też marki modowe i urodowe, chętnie zatrudniając ją do kampanii reklamowych swoich produktów. Tym razem dziewczyna wybrała się na wycieczkę do Barcelony, gdzie dziarskiM krokiem przemierzała miasto w wygodnych butach marki Ryłko. Gwiazda zadbała też o znakomite, wiosenne stylizacje i trzeba przyznać, że w intensywnych, żywych kolorach wyglądała olśniewająco - zwłaszcza w obcisłej, ciemnoróżowej sukience było jej do twarzy. Znaleźli się jednak i tacy wśród komentujących, którzy nie odpuścili okazji do uszczypliwości i wtykania nosa w prywatne sprawy aktorki. Jeden z internautów dopatrzył się na fotografii zaokrąglonego brzuszka i zapytał wprost, czy jest w ciąży.

Aktorka odpisała bez namysłu i skrępowania, ale za to z rozbrajająca szczerością: - Nie, lubię sobie dobrze zjeść. W ten sposób zamknęła usta wszystkim tym, którzy chcieliby drążyć temat, dając jednocześnie do zrozumienia, że nie życzy sobie, by internauci mieszali się w jej prywatne sprawy, zwłaszcza tak intymne, jak te związane z ewentualną przyszłą ciążą.

Wiktoria Gąsiewska zdradza, jak zareagowała, gdy zobaczyła, ile pieniędzy zarobiła do 18. roku życia
Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Listen on Spreaker.