Wiktoria Gąsiewska zaręczona?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Nie puściła pary z ust!

Wiktoria Gąsiewska zaręczona? Pokazała pierścionek! Jasper Sołtysiewicz kompletnie ją zaskoczył

2022-12-27 21:54

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) przez jakiś czas po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim (22 l.) nie miała szczęścia w miłości. Potem u jej boku pojawił się jednak Jasper Sołtysiewicz (25 l.), którego aktorka poznała na planie serialu "Barwy Szczęścia". Dziś stanowią uroczą parę! A być może już wkrótce zostaną... małżeństwem. Gąsiewska pokazała nagranie, na którym widać, jak sprytnie kupiony dla ukochanej prezent ukrył partner aktorki. Okazało się, że w środku znajdował się pierścionek!

Wiktoria Gąsiewska nie posiadała się z radości, gdy znalazła to pod choinką! Czy to oznacza zaręczyny z Jasperem Sołtysiewiczem? Aktorka była tajemnicza

Wiktoria Gąsiewska już od jakiegoś czasu widywana jest u boku Jaspera Sołtysiewicza. Ich związek stał się na tyle poważny, że o komentarz poproszono nawet byłego partnera aktorki, z którym spotykała się przez kilka lat, Adama Zdrójkowskiego. Aktor życzył jej szczęścia i nie wdawał się w osobiste szczegóły. Teraz okazuje się, że życzenie mogło się spełnić! Gąsiewską niedawno pytano o potencjalną przyszłość relacji z aktorem poznanym na planie serialu "Barwy Szczęścia'. Choć przyznała, że ją widzi, była jednak dosyć ostrożna w swojej wypowiedzi.

Myślę, że to jest przyszłość, ale ja się nie spinam. Chciałabym, żeby było miło, przyjemnie, żebyśmy razem spędzali czas i przeżywali przygody - zwierzyła się reporterce Jastrząb Post Wiktoria Gąsiewska.

W święta stało się jednak coś nieoczekiwanego! Wiktoria Gąsiewska zamieściła na Instagramie uroczą relację z odpakowywania gwiazdkowego podarunku od Jaspera Sołtysiewicza. Prezent był sprytnie ukryty w kilku kolejnych, coraz mniejszych pudełeczkach... Aż oczom widzów okazał się pierścionek! Momentalnie fani pomyśleli, że chodzi o zaręczyny. Zwrócili także uwagę, że Gąsiewska założyła go na palec, na którym zazwyczaj nosi się pierścionek zaręczynowy. 

Sama aktorka nie zdecydowała się jednak potwierdzić tych rewelacji. To jak, nie była w stanie ukryć swojego szczęścia, czy to jeszcze za wcześnie na gratulacje? Dajcie znać, co myślicie, w naszej sondzie na końcu artykułu.

Wiktoria Gąsiewska zaręczona?

i

Autor: Instagram/Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska zaręczona?

i

Autor: Instagram/Wiktoria Gąsiewska
Sonda
Myślisz, że Wiktoria Gąsiewska się zaręczyła?
Wiktoria Gąsiewska zdradza, jak zareagowała, gdy zobaczyła, ile pieniędzy zarobiła do 18. roku życia
Nasi Partnerzy polecają