Wiktoria Gąsiewska pokazała ukochanego

i

Autor: AKPA Wiktoria Gąsiewska pokazała ukochanego

Urocze zdjęcie

Wiktoria Gąsiewska już nie ukrywa nowego ukochanego. To przystojniak z serialu "Barwy szczęścia"

2022-11-12 13:04

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) wykorzystała długi weekend i wyjechała z Warszawy. Celem jej podróży okazały się góry. Nie była jednak sama - towarzyszył jej nowy ukochany, którym okazał się znany z serialu „Barwy szczęścia” Jasper Sołtysiewicz (25 l.). Do tej pory zakochani trzymali swój związek w tajemnicy…

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Po roli w serialu "Rodzinka.pl" stała się ulubienicą nastolatków, którzy żyli jej związkiem z Adamem Zdrójkowskim (22 l.). Przez wiele lat tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu... Rozstali się w 2021 roku.

Wiktoria Gąsiewska - kim jest jej nowy chłopak?

W wakacje pojawiły się plotki, że Wiktoria i Jasper mają się ku sobie. Połączyła ich praca na planie produkcji "Barwy szczęścia". - W żadnym wypadku to nie jest typ podrywacza. Jest spokojny, zrównoważony, koleżeński, z sercem na dłoni. Nie znam osoby, która by o nim źle mówiła. Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę - informowało źródło tygodnika "Świat i ludzie".

Zaraz po finale ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” pojawiły się wspólne zdjęcia Wiktorii i Jaspera. Widać było, że dobrze się czują w swoim towarzystwie, nie szczędzą sobie miłych gestów. Żadne z nich nie potwierdziło jednak oficjalnie, że są parą. Nie zamieścili także wspólnych zdjęć. Do czasu… Na Instagramie Wiktorii znalazło się zdjęcie z nowym partnerem z którym to spędza czas w górach. Patrząc na zdjęcie - wyjazd należy do udanych, a oni świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Ładna z nich para?

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz

i

Autor: Wiktoria Gąsiewska Instagram Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz razem w górach
Sonda
Co sądzisz o grze aktorskiej Wiktorii Gąsiewskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany