Wiktoria Gąsiewska szuka pocieszenia po rozstaniu. Przyłapali ją w klubie... Co za wpadka

2022-03-07 5:17
Wiktoria Gąsiewska pociesza się po rozstaniu
Autor: papara18 Wiktoria Gąsiewska pociesza się po rozstaniu

Pod koniec października 2021 roku Wiktoria Gąsiewska (23 l.) i Adam Zdrójkowski (22 l.) zakończyli swój czteroletni związek. Wygląda jednak na to, że młoda aktorka wciąż przeżywa rozstanie, starając się szukać różnych form pocieszenia. Choćby szalonej zabawy w klubie.

Dla młodych aktorów był to pierwszy tak poważny związek w ich życiu. Nic dziwnego, że po rozstaniu oboje mogą czuć się dziwnie. Spędzili ze sobą prawie całe nastoletnie życie… I chociaż miewali kryzysy, ostatniego nie udało się pokonać. Gąsiewska wydała nawet oświadczenie: Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania - napisała na Instagramie.

Wiemy, co robi Gąsiewska po zerwaniu ze Zdrójkowskim. "Ośmieszyłaś i poniżyłaś Adama"

Chcąc wypełnić pustkę, Wiktoria wróciła do miejskiego trybu życia. Po pracy coraz częściej zaczęła spotykać się z przyjaciółmi, a żeby nie przesiadywać w pustym domu – odwiedza stołeczne do kluby.

W jednym z nich gwiazda serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” co chwilę sięgała po szklankę z kolorowym napojem, rozmawiała także z napotkanymi tam mężczyznami, rzucała się im w ramiona…Rozbawiona Wiktoria klub opuściła nad ranem. Sama...

Sonda
Co sądzisz o grze aktorskiej Wiktorii Gąsiewskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE