Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że to koniec. Ujawniła całą prawdę o związku ze Zdrójkowskim

2021-10-27 19:03

Między Wiktorią Gąsiewską a Adamem Zdrójkowskim zaiskrzyło na planie serialu "Rodzinka.pl". Przez wiele lat tworzyli parę, którą zachwycali się fani. Choć co jakiś czas pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku, to młodzi aktorzy udowadniali, że cały czas tli się w nich uczucie. Gąsiewska została przyłapana na czułych scenach z jednym z trenerów "Tańca z gwiazdami". Teraz potwierdziła rozstanie ze Zdrójkowskim. Na jaw wyszła prawda o ich związku.

Szok! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli razem od 2017 roku. Ich relacja rozwinęła się na planie serialu "Rodzinka pl.". Gąsiewska grała dziewczynę serialowego Kuby, w którego wcielał się właśnie Zdrójkowski. Aktor w jednym z wywiadów wyznał, że to on "wciągnął" Gąsiewską do serialu. Polecił ją producentom, bo często spotykał dziewczynę na różnych castingach. Co jakiś czas plotkowano o kryzysie w ich związku, ale aktorzy ucinali plotki wrzucając na swoje profile nowe zdjęcia. Współpracowali przy różnych projektach, prowadzili razem różne wydarzenia muzyczne i nie tylko. Cały czas tworzyli zgrany duet - tak przynajmniej wyglądało w mediach społecznościowych. Dopiero teraz na jaw wyszła prawda o ich relacji. Wiktoria Gąsiewska została przyłapana w towarzystwie Jakuba Lipowskiego tuż po finale "Tańca z gwiazdami". Zdrójkowski zareagował na widok ukochanej z innym mężczyzną:Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę.

Wiktoria Gąsiewska postanowiła zabrać głos po tym, jak jej zdjęcia opanowały Internet. Aktorka zamieściła oświadczenie na Instagramie, które prezentujemy poniżej. Gwiazda nie tylko potwierdziła rozstanie ze Zdrójkowskim, ale zdradziła, że nie są już razem od jakiegoś czasu. Podkreśliła, że tylko oni znają prawdziwy powód rozstania. 

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku

ZOBACZ: Wendzikowska zbesztana za niestosowny ubiór. Widzowie "Dzień dobry TVN" rozpętali burzę

Galeria wyżej: Zobacz historię miłości Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego

Oświadczenie Wiktorii Gąsiewskiej

i

Autor: Instagram Oświadczenie Wiktorii Gąsiewskiej
Sonda
Czy wierzysz, że młodzieńcza miłość ma szansę przetrwać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE