Wendzikowska zbesztana za niestosowny ubiór. Widzowie "Dzień dobry TVN" rozpętali burzę

2021-10-27 17:43
Anna Wendzikowska skrytykowana za niestosowny ubiór. Pokazała sutki
Autor: AKPA Anna Wendzikowska skrytykowana za niestosowny ubiór. Pokazała sutki

Anna Wendzikowska od wielu lat zajmuje się tematyką polskiego i zagranicznego show-biznesu. Podczas jednego z odcinków "Dzień dobry TVN" prezentowała widzom pomysły strojów na Halloween. Sama założyła bardzo dopasowany zestaw, ale zapomniała o jednym elemencie. Gwiazda nie włożyła stanika. Fani rozpoczęli w sieci dyskusję na temat pokazywania kobiecych sutków. Rozpętała się prawdziwa burza!

Anna Wendzikowska jest dziennikarką związaną z TVN. Ma na swoim koncie mnóstwo wywiadów z gwiazdami Hollywood i nie tylko. Od lat komentuje doniesienia o największych gwiazdach światowego kina. Podczas ostatniego występu w "Dzień dobry TVN" prezentowała pomysły strojów na Halloween. To święto wzbudza wiele kontrowersji w Polsce. Za to Amerykanie kochają takie przebieranki. Nawet Ida Nowakowska ma z tym świętem wiele wspólnego. Ostatnio szokowała swoim wyznaniem na ten temat.  Jednak widzowie "Dzień dobry TVN" i obserwatorzy Wendzikowskiej na Instagramie zwrócili uwagę na coś zupełnie innego niż halloweenowe stroje. Dziennikarka zaprezentowała się w dopasowanym komplecie. Założyła top, ale zrezygnowała ze stanika. Internauci skupili się na jej sutkach! Część osób uważa, że taki "luźny" strój nie jest odpowiedni do występów przed kamerą w telewizji śniadaniowej:

- Nie mam nic przeciwko chodzeniu bez biustonosza, ale prezentowanie się w ten sposób, w takim programie telewizyjnym, jest co najmniej niestosowne z pani strony i myślę, że jakaś dobra przyjaciółka powinna to pani uświadomić.

- Trochę za luźno do śniadaniówki.

Wojewódzki porównuje Tadlę do alkoholika. Dziennikarka mu odpowiada!

Galeria wyżej: Halejcio niczym Victoria Beckham. Ten sznurowany dekolt powala! 

Gwiazdę TVN obserwują również takie osoby, które nie widzą w pokazywaniu kobiecych sutków nic złego. Oto ich opinie:

- XXI wiek i nadal sutki wzbudzają tyle emocji... Że skrajności w skrajność... Albo się krzyczy, że karmiącą matka z całą piersią na wierzchu to norma albo się hejtuje kogoś, bo widać mu sutki przez ubranie... Ludzie... Panom też czasem widać. 

- Co za durne komentarze odnośnie sutków. Przecież to normalna część ciała jak ręka czy noga. Facetom czasami też sutki odstają i robi kroś problem z tego ???Przeklinam tego co wymyślił stanik ! Gdyby ich nie było to wszyscy byliby przyzwyczajeni do odstających sutków i nie robiliby moralnych kazań…

- Trochę za „luźno” jak do śniadaniówki 😂 ale jakbym taki miała tez bym tak eksponowała 😂- bez urazy 😂

Sonda
Czy kobiece sutki powinny zostać tematem tabu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE