Zdrójkowski odsłania włochatą klatę przy pięknej Monice. Wow, ale zmiana! Ważna decyzja młodego aktora

2022-02-10 9:38
Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Adam Zdrójkowski nie zwalnia tempa! Tym razem młody aktor podjął ważną decyzję dotyczącą swojego zdrowia i wyglądu. O wszystkim poinformował w mediach społecznościowych, przy okazji publikując zdjęcie przy pięknej Monice, na którym odsłania nieogoloną klatkę piersiową. Przystojny? Oceńcie sami. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Adam Zdrójkowski to jeden z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Szerszej publiczności znany jest z serialu "Rodzinka.pl", od lat związany był też z Wiktorią Gąsiewską, z którą niedawno się rozstał, o czym głośno było w mediach. Od tamtej pory Zdrójkowski zaskakuje fanów wieloma nowościami. Tym razem pochwalił się w mediach społecznościowych decyzją dotyczącą swojego zdrowia i wyglądu. Wszystko zaprezentował, publikując zdjęcie z odsłoniętą, włochatą klatą, przy pięknej Monice Olejniczak, pani doktor, która zajmie się jego... zębami. "Zaczęła się moja droga do równej klawiatury. Efekty napewno będę wam relacjonował! @dr_monolej Postaram się być przykładnym pacjentem", napisał Zdrójkowski (pisownia oryginalna) na Instagramie. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda? Zmiana jest spora. Zobaczcie poniżej!

Sonda
Lubisz Adama Zdrójkowskiego?
Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE