Nie uwierzycie, co dzieje się w mieszkaniu Zdrójkowskiego po rozstaniu z Gąsiewską. Aktor wyznaje: "To jest mój problem"

2021-12-18 8:34
Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska
Autor: AKPA Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska

Rozstania bywają trudne, nie inaczej było w przypadku Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Młody aktor, jak się wydaje po jego wypowiedziach, mocno to przeżył. Teraz wyznaje, co dzieje się w jego mieszkaniu po tym, jak został sam. Przyznaje, że czasem doskwiera mu samotność, ale to nie wszystko. "To jest mój problem", mówi otwarcie. Znamy szczegóły.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się - ta informacja wstrząsnęła fanami, którzy śledzili poczynania młodej pary aktorów. Zwłaszcza Adam, jak zdaje się po jego wypowiedziach, przeżył mocno to wydarzenie. Tym bardziej, że - jak nieoficjalnie się mówi - to Wiktoria postanowiła zakończyć ich związek. Teraz gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" postanowił opowiedzieć, co dzieje się w jego mieszkaniu po rozstaniu z dziewczyną. "Czasem jest mi smutno", przyznał w rozmowie z "Pomponikiem". Przyznał też otwarcie, że ma problem w systematycznym sprzątaniu! Bałagan tworzy się właśnie przez to, że nie sprząta regularnie, ale robi, co w jego mocy. "Przychodzi do mnie pani co jakiś czas, żeby pomóc mi w sprzątaniu, ale nie można się wysługiwać", powiedział Adam Zdrójkowski. Zaskoczeni? Dajcie znać w komentarzach, czy też lubicie, gdy ktoś pomaga Wam w sprzątaniu.

Sonda
Czy lubisz, gdy ktoś pomaga Ci w sprzątaniu?
Czy Sara James powtórzy sukces Roksany Węgiel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE