Adam Zdrójkowski wygryzie Krzysztofa Ibisza?! Młody aktor dostał nową propozycję od Polsatu

2021-12-16 18:00
Adam Zdrójkowski zastąpi Krzysztofa Ibisza?
Autor: AKPA Adam Zdrójkowski zastąpi Krzysztofa Ibisza?

Adam Zdrójkowski (21 l.) wyrasta na nową gwiazdę Polsatu. Po udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" jego kariera w stacji nabrała tempa. Czy to oznacza, że młody gwiazdor zagrozi Krzysztofowi Ibiszowi, który od lat prowadzi najważniejsze imprezy i programy?!

Idzie nowe w Polsacie. Adam Zdrójkowski po udziale w muzycznym show zaczyna wyrastać na nową gwiazdę stacji. Według ostatnich informacji aktor dołączył właśnie do nowego sezonu serialu "Przyjaciółki". Zdjęcia do sezonu, który widzowie zobaczą wiosną, ruszyły kilka dni temu. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Adama. Został on jednym z prowadzących imprezę sylwestrową. Co ciekawe, na tej samej scenie pojawi się jego była dziewczyna - Wiktoria Gąsiewska. Para niedawno zakończyła swój czteroletni związek, co mocno odbiło się na kondycji Adama. Pocieszenia szukał na Zanzibarze. Więcej pisaliśmy o tym tutaj: Zdrójkowski wyjechał, by uleczyć złamane serce?! Na Zanzibarze towarzyszy mu inna kobieta!

Za kulisami mówi się, że stacja jest zachwycona młodym aktorem i chce go pozyskać na stałe. Po tym jak zakończono serial "Rodzinka.pl" w którym grał główną rolę - nie będzie to trudne. - Adam pokazał, że jest niezwykle zdolnym chłopakiem, ma spore grono fanów, co także nie pozostaje bez znaczenia. Jak tak dalej pójdzie, to wygryzie Ibisza lub Dowbora - mówi z uśmiechem nasze źródło.

Kim jest Adam Zdrójkowski?

Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka - Jakuba, który również spełnia się jako aktor. Możemy go oglądać w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Chłopcy przed laty zagrali razem w produkcji Polsatu "Rodzina zastępcza". W 2017 roku Adam otrzymał nominację w plebiscycie Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii „nadzieja telewizji”.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądała historia miłości Wiktorii i Adama:

Sonda
Lubisz Adama Zdrójkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE