Maurycy Popiel wziął ślub z Izabelą Warykiewicz

i

Autor: instagram Maurycy Popiel wziął ślub z Izabelą Warykiewicz

Maurycy Popiel z "M jak miłość" ma sporo starszą żonę. Teraz wyznał ich małżeński sekret

2021-12-15 15:51

Maurycy Popiel (31 l.) znany widzom z roli Olka Chodakowskiego w "M jak miłość" wziął ślub z Izabelą Warykiewicz (37 l.), która od niedawna także jest gwiazdą serialu TVP 2. Parę dzieli spora różnica wieku, ale patrząc na ich zdjęcia - nie jest to dla nich żadna przeszkoda.

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz są parą od wielu lat. Już w 2015 roku aktor opowiadał o łączącym ich uczuciu. - W temacie damsko-męskim od wielu lat mam święty spokój. Od 3,5 roku nic ciekawego się nie wydarza. Następuje konsumpcja tego co miłe i przyjemne. Moja partnerka też jest aktorką. Studiowaliśmy razem - wyznał w jednym z wywiadów. W tej samej rozmowie dodał także, że jest świetnym kucharzem i to on odpowiada za posiłki w ich domu. - Moją specjalnością jest polski, domowy rosół. Najprostsze potrawy są największym sprawdzianem dla kucharza - dodał.

I chociaż Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz nie kryją się z uczuciami, ich ślub był sporym zaskoczeniem w środowisku. Wiedziało o nim jedynie wąskie grono przyjaciół.

Zobaczcie w naszej galerii, jak na przestrzeni lat zmieniali się Maurycy i Izabela!

Uroczystość odbyła się w jednym z krakowskich kościołów. Co ciekawe, doszło do niej miesiąc temu. Szczęśliwi zakochani dopiero teraz postanowili pochwalić się swoim szczęściem. Od początku to było dla nich ważne, by informacja nie wyciekła do mediów. - Izie i Maurycemu zależy na jak największej dyskrecji. Zarówno ich ślub, jak i wesele będą bardzo kameralne - informował jakiś czas temu Plotek.pl.

"Pan i Pani Smith o latach zrobiliśmy to! Maurycy Popiel, moja miłość, mąż" - napisała szczęśliwa Iza Warykiewicz na Instagramie przy wspólnej fotografii.

I chociaż Maurycego Popiela i Izę Warykiewicz dzieli spora różnica wieku, oni nic sobie z tego nie robią. Przypominamy inne pary, które udowadniają, że miłość nie zagląda w metrykę. Duża różnica wieku? Dla tych znanych par to nie problem! Kim są rekordziści?

Gratulujemy młodej parze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE