Zdrójkowski wyjechał by uleczyć złamane serce?! Na Zanzibarze towarzyszy mu inna kobieta!

2021-11-27 8:09

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie są już razem. Para młodych aktorów rozstała się jakiś czas temu, co bardzo przeżył zwłaszcza Kuba z "Rodzinki.pl". Teraz Zdrójkowski wyjechał na Zanzibar. Czy tam chce odpocząć i wyleczyć złamane serce? Ma do tego niemałą pomoc! Na wakacjach towarzyszy mu inna kobieta. Jest to... mama Zdrójkowskiego! Wygląda olśniewająco.

Adam Zdrójkowski wyjechał na Zanzibar

Adam Zdrójkowski wyjechał na Zanzibar by odpocząć i zaleczyć złamane serce? Niedawno na jaw wyszło, że Gąsiewska i Zdrójkowski nie są już razem. Gorzką prawdę potwierdziły zdjęcia z imprezy po finale "Tańca z Gwiazdami". Widać na nich, jak aktorka obściskuje się z Jakubem Lipowskim. W sieci zapanowała burza, a fani nie dawali spokoju swoim ulubieńcom, chcieli znać prawdę. Okazało się, że ich związek to już przeszłość, teraz każde idzie w swoją stronę. Adam przeżył to rozstanie, czego nie chciał szerzej komentować: - Tu nie ma nic więcej do dodania. Chciałbym coś więcej powiedzieć, ale z szacunku do Wiktorii, nie będę… - mówił lakonicznie. Teraz szuka szczęścia w ciepłych krajach! Młody aktor wyjechał na Zanzibar, gdzie zabrał... swoją mamę! Kobieta towarzyszy mu na wakacjach, gdzie oddaje się kąpielom wodnym, zajada banany i opala. Pani Edyta wygląda już jak skwarka, co widać na dodanym przez aktora zdjęciu! Wygląda rewelacyjnie i łatwo pomylić ją z dwudziestolatką. Internauci piszą: 

- Ja myślałam ze to nowa kobieta a to się okazuje mama pozazdrościć

- Piękna mamusia!

- Super fotki, zazdroszczę!

- Pani Edyta jak zawsze ogień!

- Masz piękną mamę!

Zobacz koniecznie: Przybity Zdrójkowski ma powód, aby milczeć w sprawie rozstania. To jego ostatnie słowa

Oprócz tego, Instagram Adama wypełniają fotografie zrobione przez mamę, która skomentowała: - Och, och!!! Cóż to za wybitny fotograf zrobił Ci tak dobre fotki Synu???🤪 Nie wspominając o przymusowej kąpieli w Oceanie 🙈 przymus. Zobaczcie sami fotografię poniżej.

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE