Gąsiewska

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Gąsiewska

Co za widok!

Wiktoria Gąsiewska w kusym wdzianku. Rozpaliła zmysły fanów

2022-12-14 12:19

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) to nie tylko aktorka, ale także influencerka, którą na Instagramie śledzi ponad milion internautów. Celebrytka musi zatem dbać o to, żeby to, co wrzuca przyciągało uwagę. Nic tak dobrze nie robi, jak seksowne zdjęcie, które pobudza wyobraźnię...

Wiktoria Gąsiewska swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od grania w serialu "Rodzinka.pl". Później wszyscy śledzili jej związek z Adamem Zdrójkowskim i ich rozstanie. Ostatnio aktorka prężnie działa również w Polsacie, gdzie m.in. współprowadziła kulisy "Tańca z Gwiazdami" czy inne wydarzenia emitowane na antenie stacji. Nie mogło jej więc zabraknąć na wielkiej gali z okazji 30-lecia Polsatu. Wzbudziła sporą sensację, bo pierwszy raz oficjalnie pochwaliła się swoim nowym chłopakiem, z którym pojawiła się na czerwonym dywanie. Jest nim aktor "Barw szczęścia" Jasper Sołtysiewicz. Widać, że Wiktoria promienieje u jego boku. 

Wiktoria Gąsiewska rozgrzewa internet do czerwoności

Wiktoria doskonale wie, co zrobić, żeby zwiększyć liczbę obserwatorów na swoim koncie. Nowy partner z pewnością wzbudził zainteresowanie jej osobą, ale nic tak dobrze nie zrobi, jak wrzucenie na profil seksownego zdjęcia. Aktorka właśnie takie zamieściła na Instagramie. Pozuje w nim w topie, który podwinięty odsłania płaski brzuszek i majtkach podkreślających jej zgrabną figurę. Od razu pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy uwielbiają Wiktorię w takim wydaniu: 

"Pięknie!!??", "przepiękna figura przecudowne nogi i stopy ❤️? najpiękniejsza polska aktorka", "Boska figura ???".

Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany