Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski

Niedaleko stał Zdrójkowski

Gąsiewska przyszła na 30-lecie Polsatu z nowym chłopakiem. Jej wybranek jest gwiazdą seriali!

2022-12-07 8:57

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) przybyła w krwistej kreacji na galę z okazji 30. urodzin Telewizji Polsat. Wielkim zaskoczeniem był fakt, że na ściance pozowała nie sama, a u boku nowego partnera. Plotki się potwierdziły! To Jasper Sołtysiewicz (25 l.). Ładnie wyglądają?

Choć Wiktoria Gąsiewska zyskała popularność dzięki serialom TVP - "Rodzince.pl", a wcześniej "Złotopolskim" - aktualnie prężnie rozwija karierę w Polsacie, współprowadząc chociażby kulisy "Tańca z Gwiazdami" czy inne wydarzenia emitowane na antenie stacji. Nie mogło więc zabraknąć jej na imprezie urodzinowej telewizji Zygmunta Solorza-Żaka (66 l.). Jej obecność przeszłaby pewnie bez większego echa, gdyby nie fakt, że zadebiutowała przed obiektywami fotoreporterów z nowym ukochanym!

Wiktoria Gąsiewska przyszła na 30-lecie Polsatu z nowym chłopakiem! Znacie go z "Barw szczęścia"

W ostatnich tygodniach plotkowało się, że Wiktoria Gąsiewska może spotykać się z Wojtkiem Golą. Aktorka pytana w wywiadach nie potwierdzała tych doniesień, jednocześnie nie zaprzeczając im. Dawała jednak od czasu do czasu do zrozumienia, że raczej czuje miętę do mężczyzn w swoim wieku. Nie kłamała! Okazało się, że jej nowym wybrankiem serca został 25-letni kolega po fachu, aktor znany z "Barw szczęścia", Jasper Sołtysiewicz.

Wiktoria praktycznie nie odstępowała partnera na krok, czule przytulając się do niego podczas sesji zdjęciowej na ściance. Młoda gwiazda miała na sobie czerwoną kreację z dekoltem, natomiast jej partner czarne spodnie, do których dopasował koszulę w tym samym kolorze oraz aksamitną marynarkę w róże.

Na imprezie mogło dojść do niezręcznej sytuacji - na ściance, niedaleko Wiktorii i Jaspera, pozował też Adam Zdrójkowski (22 l.), który, jak powszechnie wiadomo, jest byłym partnerem Gąsiewskiej. Myślicie, że trzyma kciuki za jej nowy związek?

Na gali oprócz wspomnianych wyżej osób pojawiła się plejada gwiazd. Zobaczcie poniżej!

Wiktora Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz

i

Autor: AKPA / Jacek Kurnikowski
Sonda
Podoba wam się Gąsiewska w takim naturalnym wydaniu?
Nasi Partnerzy polecają