Geniusz z "Jeden z dziesięciu" przerwał milczenie. Artur Baranowski wprost o "Milionerach"

2023-11-29 10:22

Artur Baranowski zdobył maksymalne 803 punkty i był murowanym kandydatem do wygrania Wielkiego finału "Jeden z dziesięciu". Niestety zdarzenie losowe spowodowało, że nie dojechał do Lublina na nagranie odcinka i 40 tysięcy złotych przeszło mu koło nosa. W "Wiadomościach" TVP podano informację, że rekordzista programu prowadzonego przez Tadeusza Sznuka dostanie propozycję wzięcia udziału w innych teleturniejach Telewizji Polskiej. W mediach pojawiły się także doniesienia o teleturnieju "Milionerzy" w TVN.

Jeden z dziesięciu Artur Baranowski memy

i

Autor: archiwum serwisu/TVP "Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski odniósł się do plotek o "Milionerach"

Na portalu Świat Gwiazd ukazał się zaskakujący artykuł, w którym powołano się na rzekomego znajomego Artura Baranowskiego, który miał powiedzieć, że geniusz z "Jednego z dziesięciu" nie trawi flagowego teleturnieju TVN. - Już wcześniej namawialiśmy Artura do udziału w "Milionerach". Jednak on nigdy nie chciał wysłać zgłoszenia do popularnego teleturnieju. Zależy mu na sprawdzeniu własnej wiedzy, a pytania w "Milionerach" uważa za głupawe. Na pewno go tam nie zobaczycie. (...) Artur naprawdę chciał sprawdzić swoją wiedzę, dlatego wybrał "1 z 10". Ceni też sobie Tadeusza Sznuka i bardzo chciał go osobiście poznać – mówił anonimowo znajomy Baranowskiego.

Niepokojące informacje i memy o panu Arturze z "1 z 10"! Ojciec musiał reagować i wyjawić prawdę o synu

Na te rewelacje odpowiedział sam zainteresowany, który nie mógł dłużej milczeć. - Nigdy nie powiedziałem, że pytania w "Milionerach" są głupawe" - napisał Artur Baranowski w wiadomości przesłanej do serwisu naTemat. - To kłamcy. Nigdy czegoś takiego o "Milionerach" nie powiedziałem. Wymyślony znajomy i bzdury wyssane z palca - dodał uczestnik pamiętnego odcinka "Jednego z dziesięciu".

Artur Baranowski, geniusz z "1 z 10" wystąpi w innych teleturniejach? TVP ma dla niego konkretne propozycje

Wygrała milion w programie "Milionerzy". Teraz dostała tylko 390 złotych!

Polecamy galerię: Artur Baranowski w "Jeden z dziesięciu" 

On odpowiedział na wszystkie pytania w teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Sprawdź jak ty dasz sobie radę

Pytanie 1 z 15
Pojazdy mechaniczne. Czy silnik diesla ma świece zapłonowe?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają