Gessler zestresowała uczestnika! Nic jej nie umknie! Półfinał "Masterchefa"

2021-11-27 14:40
Magda Gessler
Autor: AKPA

"MasterChef": Kto wejdzie do finału 10. edycji?! Trwają półfinały w Kraju Basków - gastronomicznym centrum Europy. W pierwszej konkurencji w tym odcinku gościem będzie Paulo Airaudo - szef kuchni trzech restauracji i zdobywca łącznie 3 gwiazdek Michelin. To właśnie on pomoże jurorom wybrać pierwszego finalistę X edycji MasterChefa. W niedzielnym odcinku nie zabrakło też Magdy Gessler, która.... zestresowała uczestnika. Nic jej nie umknie. Zobaczcie nagranie i poznajcie szczegóły przyszłego odcinka!

W drugiej części odcinka półfinałowego na antenie TVN w "MasterChefie",  zagości Elena Arzak. To prawdziwa gigantka kulinarnego świata. Zdobywczyni 3 gwiazdek Michelin i szefowa kuchni prestiżowej restauracji Arzak. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić tę historyczną restaurację oraz nauczyć się od szefowej Eleny przygotowywania jednej z jej autorskich potraw. To właśnie za odtworzenie tego przepisu najlepsi kucharze dostaną przepustkę do wielkiego finału. Podczas niedzielnego show zobaczymy też Magdę Gessler, która słuszną uwagą bardzo zestresowała uczestnika. Jego mina zwala z nóg. O co chodzi? Zobaczcie na poniższym wideo!

Emisja odcinka już w niedzielę o godz. 20:05 w TVN i Playerze!

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE