Gigantyczna nagroda za budowle z klocków LEGO! Bednarek ma ręce pełne roboty

i

Autor: AKPA Gigantyczna nagroda za budowle z klocków LEGO! Bednarek ma ręce pełne roboty

Gigantyczna nagroda za budowle z klocków LEGO! Bednarek ma ręce pełne roboty

2021-10-12 13:21

Kamil Bednarek ma ręce pełne roboty w związku z programem LEGO Masters. Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny! Drugi sezon LEGO MASTERS już od piątku 5 listopada na antenie TVN! Gigantyczna nagroda za budowle z klocków LEGO. Sprawdź, ile mogą wybrać uczestnicy, których pasją są niestandardowe układanki!

LEGO MASTERS to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni. W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek! Wspólnie z Olą Mirecką będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie? Stawka jest wysoka. Poznajcie nagrodę główną, którą mogą wybrać uczestnicy programu!

Dalsza treść artykułu pod galerią: Agnieszka Woźniak-Starak tryska humorem. Tak bawiła się ze świtą TVN-u

Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł. W sześciu odcinkach pary uczestników otrzymają zadania, od wykonania których będzie zależało przejście do kolejnego etapu rywalizacji. Jedynym ograniczeniem dla ich wyobraźni będzie czas. Która para najlepiej wcieli się w role architektów i budowniczych? To będzie prawdziwy test ich umiejętności, ale przede wszystkim fantastyczna przygoda i doskonała zabawa. Na koniec widzowie będą mogli poczuć niesamowitą atmosferę podczas dodatkowego odcinka świątecznego, pełnego wyjątkowych niespodzianek. Premiera już w piątek 5 listopada o 20.00 na antenie TVN.

Jedna z największych kolekcji LEGO
Sonda
Lubisz klocki LEGO?